Brak opcji "Rozszerzenia" w zakładce nagrywanie w panelu sterowania

Moi znajomi skarżą się na „przegłos” w grach, czyli słyszą siebie samych z moich słuchawek. Chciałem się tego pozbyć, więc oglądałem filmiki na youtubie jak to wyłączyć, wiele ludzi mówiło aby włączyć opcje „Tłumienie zakłóceń” oraz „Usuwanie akustycznego echa”, lecz ja takiej opcji jak „Rozszerzenia” w której znajdują się wymienione opcje nie mam. Próbowałem instalować sterowniki realtek z oryginalnej strony, jak i ze strony producenta płyty głównej (MSI Model B450 Tomahawk Max), nic nie pomogło zakładki nadal nie ma. Karty dźwiękowej żadnej innej poza wbudowaną w płytę nie mam. Używam Win 10 x64, proszę o pomoc ponieważ znajomi skarżą się iż jest to uciążliwe.

A zainstalowałes Realtek Audio Control ze klepu Microsoft. Nowe sterowniki nie mają tej nakładki trza doistalować.
Zobacz w narzędziach MSI Polska

Ta opcja mogła być dostępna dla za starych sterowników.

Nie mam tego zainstalowanego, aktualnie się instaluje, jeśli pobiorę to dam znać czy coś dało, dzięki za chęć pomocy

Dzięki wielkie, testowałem z kolegami i program pomógł już nic nie słyszą z moich słuchawek :smiley:

Ten temat został automatycznie zamknięty 180 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.