Brak opcji "tak" gdy pyta mnie o uprawnienia administratora


(Wektor1999) #1

 Cześć.

Potrzebowałem admina,bo chciałem zmienić cośw ustawieniach komputera.No i tak jakoś wyszło,że w wierszu poleceń coś pozieniałem,i teraz mam duży problem.Mianowicie jeśli chcę cokolwiek otworzyć jako administrator,i pyta mnie o to,to nie mam opcji"tak".Jak korzystam z tego filmiku(http://www.youtube.com/watch?v=I8VUvtmrlrs#t=88) to w 1:23 gdy ten kolega ma to okienko i opcję "tak" to ja jej nie posiadam.

 

 


(Semtex) #2

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu Swojego posta-> następnie skorzystaj z opcji Użyj pełnego edytora. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.


(bachus) #3

Może wyłączyłeś konto administratora? Patrzyłeś w 'Local Users nad groups" w ‘Users’, czy oby konto ‘administrator’ nie zostało wyłączone?


(Wektor1999) #4

Tylko cokolwiek chcę włączyć gdzie potrzebna jest zgoda administratora to nie mam przycisku “tak” tzn,nie jest aktywny.


(Marcelsuder) #5

Zrób przywracanie systemu zanim bawiłeś się w cmd :wink:


(Wektor1999) #6

Nie zrozumiałem wypowiedzi.Mam teraz zrobić,czy miałem przed tym zrobiłem coś w cmd?


(bachus) #7

Jak nie masz dysku zaszyfrowanego, najszybciej będzie pobrać http://www.wintips.org/reset-windows-account-password/ i aktywować konto administratora.


(Marcelsuder) #8

Jeżeli miałeś jakiś punkt przywracania przed zabawą w cmd, to przywróć z niego system :stuck_out_tongue:


(Wektor1999) #9

Ok,jak to zrobię,bo teraz wyjeżdżam to napiszę jak mi poszło. :slight_smile: