Brak openGL

Witam, Mam problem ze sterownikiem karty graficznej dokładnie chodzi o openGL nie ma go w żadnych grach sterowniki mam z programu driver max.

Karta zintegrowana 128mb. Dodam że na win xp ze starymi sterami z 2001 r. wszystko działało, a teraz nawet w cs 1.6 nie mogę pograć.

Po pierwsze, sterowniki ściągamy ze strony producenta, a nie posiłkujemy się wynalazkami pokroju DriverMax.

Po drugie, skoro na starszych sterownikach wszystko działało poprawnie to dlaczego to nich nie wrócisz?

Sterowniki mam stare do xp-ka nie wiem czy by działały na win 7. I czy wolniej by coś nie chodziło. Podzespoły takie stare że na stronie producenta nie ma sterowników :confused: a karta zintegrowana.

 

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w lewym dolnym rogu Swojego posta otwierającego wątek. Dziękuję za uwagę. Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” itp. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.

Chwila, miałeś system Windows XP na którym, jak sam napisałeś - wszystko działało, jak więc sens miało przejście na nowszy system, czyli Windows 7?

Jedyne rozwiązanie to powrót do poprzedniego systemu albo kupno nowego komputera, modernizacja tego zapewne będzie nieopłacalna.

Nowszy system zawsze lepszy :slight_smile:  Coraz więcej rzeczy nie działało np Skype. W programie antywirusowym parę funkcji nie działało bo miałem za stary system. No i oczywiście wygląd ładniejszy :smiley: A jeżeli chodzi o gry to nie mam prawie nic poza GTA VC a zagrał bym w cs-a 1.6, próbowałem zagrać tylko że na directX strasznie mało fps-ów mam jakieś 0-23 :confused: Stare sterowniki pogorszą coś chodzi mi o te do xp-ka na 7 by normalnie działały?

Moim zdaniem, nowszy nie zawsze znaczy lepszy - ale co kto lubi. Jak sam widzisz, twój komputer jest za słaby na komfortowe granie pod nowszym systemem, modernizacja komputera raczej nie ma większego sensu. Pozostaje ci albo zrezygnować z gier albo wrócić do poprzedniego systemu. Chyba, że na upartego kupisz jakąś dedykowaną kartę graficzną.

Czyli openGL nie ma na windowsa 7 ? Wszystko chodzi lepiej na tym systemie ( w tym gta).