Brak pakietów po instalacji Mandrivy 2008 Spring Powerpack

Witam!

Wczoraj dostałem od rodziców Mandrivę 2008 Spring Powerpack. A więc pierwsze co zrobiłem, to zainstalowałem ten system z płytki. Wszystko niby w porządku, ale po instalacji chciałem zainstalować internet radiówkę i wyskoczył komunikat, że system musi zainstalować pakiet “wireless tool”. No to wcisnąłem “ok”, a po chwili wyskoczyło mi że nie może znaleźć tego pakietu. Podobnie było z pakietem “mesa demos” związanym z pulpitem 3d. Gdy wybrałem instalatora i dezinstalatora pakietów znalazłem tylko zainstalowane pakiety podstawowe (nie wiem gdzie podziały się inne). Proszę o pomoc…

Power Pack jest chyba na DVD o ile się nie mylę, tak? A na płycie nie ma tego pakietu? Powinien być, np. w Debianie jest na pierwszej płycie instalacyjnej.

Ewentulnie ściągnij z neta ten pakiet, z kompa na którym masz dostęp do neta.

Pozdrawiam!

Ale to chyba nie jest normalne, żeby nie było na powerpack takiego pakietu. Na “one” był. Nie wiem czym to jest spowodowane :frowning:

Ale na płycie od power pack nie ma w ogóle?

Kopiowałeś podczas instalacji pakiety z płyty?

Nie możesz zainstalować tego pakietu z z jedynki w takim razie?

Zresztą power pack jest objęty wsparciem technicznym, więc może oni powinni to wyjaśnić :slight_smile:

Pozdrawiam!

Już się wszystko wyjaśniło… Wadliwa płytka. Ale dzięki roobal , że się zainteresowałeś moim tematem.