Brak partycji C (zamieniona na obszar nieprzydzielony)

Witam problem jest taki,że robiłem format.

Wiem ze mam bad sectory i chciałem odciąć początek dysku żeby uniknąć ścin itd.W momencie dzielenia partycji,mialem jedna swoja której nie ruszałem “D” i “C” którą chciałem własnie sformatować.

1.usunąłem partycje C

2.zrobiłem jedna 2048 MB (to byłaby C,został mi obszar nieprzydzielony miedzy C a D)

3.z tego co zostało zrobiłem druga partycje(wyszło ze F)

  1. usunąłem tą pierwszą partycje C

Teraz mam partycje D (dokumenty) i F(system) chcąc istalować sterowniki sterownik rozpakowuje się w katalogu C. i tak to się kończy ze się nie rozpakowuje bo C nie ma.

jak sobię z tym poradzić bez formatowania? da się jakimś programem zmienić F na C?

dodam że gdyby ktoś chciał mi podawać programy do sprawdzenia bad sectorów to dzieki,nie działaja.

Panel sterowania >> Narzędzia administracyjne >> zarządzanie komputerem >> na liście po lewej stronie zarządzanie dyskami.Tam możesz zmienić literę partycji.

Ucinanie dysku w taki sposób trochę mija się z celem - ściągnij program MHDD, wypal na płytę i wyzeruj go zupełnie, wcześniej zgrywając dane na inne dyski.

Pokaż smart z MHDD http://www.nirvanowiec.republika.pl/MHDD.html

Jeśli to bad sektory fizyczne zerowanie nic nie da.

Mhm Ciuci w weekend postaram się to ogarnąć.

to z panelem sterowania już próbowałem,nie da się tak,gdzieś w necie opisany jest przypadek gdzie zmienisz jedynie literke.Nie katalogi.

Robiłem jakimś programem test i w pewnym momencie stawał komputer.Za drugim razem w tym samym momencie.

A jakie katalogi chcesz zmieniać?Myślałem że chcesz zmienić tylko literkę.