Brak paska adresu

Klikając prawym przyciskiem na pasek zadań i wybierając Paski Narzędzi, zamiast paska 'ADRES’u mam ‘Nero Search’. Czy ktoś z was wie jak to zrobić aby znów był pasek adresu? Nigdzie go nie mogę znaleźć. Dziękuję za każdą podpowiedź.

Spróbuj wywalić Nero Search.

Pozdrawiam!

W takim razie zamiast pasek adresu wybierz Nero Search. Najlepiej to odinstalować Nero

No właśnie, a jak to zrobić?

Odinstalować pakiet Nero. A potem podczas instalacji wybrać tryb zaawansowany i zainstalować tylko i wyłącznie program do nagrywania, a resztę wywalić.

Już wszystko jasne, przyczyną jest dodatek SP3

Gdzie masz napisane, że użytkownik ma SP3 ? :stuck_out_tongue:

Nie widzisz, że to właśnie ten “użytkownik” napisał, że taka jest przyczyna? :wink: A skoro tak napisał to ma SP3, tylko zastanawia mnie co SP3 ma wspólnego z tym problemem…?

PS. No to już wiem co ma wspólnego…

Tutaj jest instrukcja jak przywrócić nieszczęsny pasek adresu po instalacji SP3.

Dobra instrukcja :slight_smile: . Nawet nie wiedziałem, że po instalacji SP3 nie można ustawić na pasku zadań, paska adresu :lol:

Może trochę niedokładnie wyjaśniłem, nie miałem pojęcia że SP3 może mieć cokolwiek z tym wspólnego (ja go nie instalowałem bo już go miałem w systemie ), aż nie przeczytałem tej porady: http://monitory.idg.pl/news/334632/Brak.paska.adresu.na.pasku.zadan.Windows.XP.SP3.html

To jest troszkę inny sposób na przywrócenie tego paska, bo jak dobrze zrozumiałem to w tym sposobie znowu wracamy do SP2, a ta porada, którą ja znalazłem to poprostu sztuczka, a nadal pozostaje SP3, ale wybór już należy do tego, kto będzie przywracał pasek adresu.

Pozdrawiam.