Brak paska aplikacji w Corelu

Nie ma go od samego początku. Nie to, żeby mi to jakoś strasznie przeszkadzało, ale wolałbym go jednak mieć. Wie ktoś jak go przywrócić :?:

pasek3pp.jpg

na początku nie wiedzialem czego brakuje :oops:

otworzyłem corela i szukam…ech ciemnota chyba jednak ze mnie :smiley:

no a później :o

mam;

no ale corelka troche znam i szczerze mówiąc to coś takiego widze po raz pierwszy i raczej wątpie coby w programie była tak obcja do wył/zał tego paska :roll:

ale widze z obrazka że kożystasz z jakiś styli może tego akurat nie lubi Twój “pan C”

sprawdź może na innym, albo na standardzie.

widok i tam jest paski narzedi

Nie Edycja a Narzędzia w gwoli ścisłości. Poza tym pasek aplikacji nie jest paskiem narzędzi.

Dobrze widzisz (z kolei ja nie mam pojęcia po czym poznałeś :slight_smile: ). Być może masz rację, ale gdybym miał wybierać pomiędzy moim obecnym stylem, a paskiem aplikacji, to bym zdecydowanie wybrał styl… :slight_smile:

po ikonkach 8)

Ale tak już dla świętego spokoju mógłbyś sprawdzić te moje domysły?? No chyba że za dużo masz pozmieniane to luz, ale jak na razie nie mam innej obcji :?

Oczywiście zawsze jest obcja że po prostu coś się źle zainstalowało, ja sam przy c11 miałem różna style i chodziło, a tu takie “ups”.

Więc albo spróbuj zainstalować jeszcze raz, albo styl(którego nie chcesz zmieniać :smiley: ), albo ktoś coś jeszcze wymyśli.