Brak paska arkuszy w exelu 2013

Witam,
mamy w pracy na laptopie problem z exelem.
Zniknął nam pasek arkuszy. Jest tylko sam pasek stanu.
Jak to przywrócić?

ps. czytałam na necie porady,ale głównie skupiają się one na znikających arkuszach (plik-opcje-zaawansowane-pokaż karty arkuszy) ,a nie na całym pasku arkuszy i ta opcja u nas nie ma zastosowania,bo nic nie daje.

Przecież właśnie ta opcja (pokaż karty arkuszy) służy do ukrywania paska z listą arkuszy. Może pokaż na zrzucie ekranu o co ci konkretnie chodzi jeśli nie o to.

Przyjdzie koleżanka to zrobię screena, bo to na jej lapku.
Ta opcja ukrywa arkusze. Jeśli odznaczę w exelu na swoim kompie tą opcję to nie widzę arkuszy,tylko tworzy mi się pasek do przesuwania obrazu u niej takiego suwaka też nie ma. Jest tylko pasek stanu,na którym jest np powiększanie obrazu.

u niej nie ma tego paska,który zaznaczyłam pomimo zaznaczonej opcji pokaż karty arkuszy, jest tylko ten pasek poniżej

Hej,

To trzeba zmienić w opcjach programu. Zaznacz opcję jak na screenie.

Pozdrawiam,
Dimatheus

Napisała,że mamy to zaznaczone ,a karty arkuszy nie widać.

Tak, ale trzeba pamiętać, że to jest atrybut dotyczący konkretnego pliku. Czy więc jest zaznaczony w pozycji Opcje wyświetlania dla tego skoroszytu konkretny plik, dla którego nie widać karty arkuszy? Bo można zrobić tak, że w konkretnym pliku karty się nie wyświetlą, a w innym tak.

To też wiem. Dla konkretnego pliku to robiłam i nic.
Tak jak napisałam wyżej, przyjdzie koleżanka to zrobię screen.

Oki, to czekamy na screena. @agaopo Ewentualnie sprawdź, czy pole dla paska scroll’a nie jest maksymalnie przesunięte w lewo.

W obu przypadkach na screenie mam włączony pasek, ale w pierwszym scroll jest przesunięty maksymalnie w lewo. Trzeba go przeciągnąć za trzy kropeczki.

Problem w tym,że ona nie ma tego paska scroll’a. Ma tylko ten pasek dolny z powiększaniem obrazu.

A ma zaznaczone w opcjach wszystkie te ustawienia zaznaczone na żółto?

Posprawdzam jak tylko przyjdzie. Póki co dziękuję.

Sprawa się rozwiązała. Był inny problem.
Maksymalizacja okna samego arkusza.

1 polubienie