Brak pasków narzędziowych w IE7

Witam. Jestem stałym czytelnikiem DP i nadeszła pora abym i ja zwrócił się do czytelników o poradę. Od pewnego czasu mam dziwne problemy z IE7. Wygląda to następująco: Całość systemu Windows XP pracuje bez zastrzeżeń ale przeglądarka IE7 po otwarciu jej pokazuje tylko górny pasek z okienkiem do wpisania adresu, okno odświeżania i zatrzymania i nic więcej. Można z niej korzystać ale jej zdolność do pracy rozszerzonej jest znikoma. Nie mogę nic ściągać ani zainstalować aktualizacji. Podczas deinstalacji IE7 pojawia się komunikat że określonego pliku nie można skopiować a dalsze kontynuowanie deinstalacji może spowodować problem z poprawną pracą systemu. Próbowałem również opcji ponownej instalacji IE7 ale w pewnym momencie procesu instalacji pojawia się komunikat,że nastąpił błąd i instalacja nie może zostać ukończona. Czy mogę liczyć na jakieś konkretne podpowiedzi co można z tym zrobić?

http://www.microsoft.com/poland/windows … fault.mspx

Tu masz wszystko o IE7.

Pasek menu jest domyślnie ukryty, aby go zobaczyć wciśnij klawisz lewy ALT i kliknij na pasek narzędzi.

Pozostałe paski możesz otwierać i zamykać w menu >Widok <

gorasik ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Niestety przepis z lewym altem nic nie pomógł. Artykuł na stronie Microsoftu przeczytałem już wcześniej dosyć dokładnie. Próbowałem wielu porad tam opisywanych ale nie pomogły. Miałem nadzieję,że ktoś czytający mój post miał podobny problem i mi pomoże. Przepraszam jeśli ująłem temat problemu niezbyt precyzyjnie ale to według mnie bardzo dziwny przypadek. Pozdrawiam

Jeżeli spełnione są nast. punkty

-włączone aktualizacje automatyczne

-menu Narzędzia>Opcje internetowe>zaawansowane>Przeglądanie i zaznaczone[v] przy - Automatycznie sprawdź…

>zastosuj >OK [w IE6] ,> restart IE6.

Po włączeniu IE6 powinna sama się upomnieć o aktualizację do IE7, przy okazji wgra poprawki krytyczne .

Jeden warunek ,system legal ?

Nie możliwe aby po naciśnięciu Alt nie pokazał się pasek menu.Musiałeś coś sp…

System Windows XP mam legalny a prawdopodobne coś zepsułem. Na początku miałem kłopot z ustawieniami w IE7, chodziło między innymi o ustawienie strony domowej, wyszukiwarki etc. Po ustawieniach wszystko było ok, ale po zamknięciu IE7 wszystkie ustawienia były resetowane. Postanowiłem odinstalować IE 7 i ponownie zainstalować. Po deinstalacji pojawił się opisywany już na wstępie problem. Podejrzewam,że bez formatu się nie obędzie…

Po co format? Nie powiedziałeś nic na temat włączonych aktualizacji i uruchomieniu IE6.

Jaka jest sytuacja?

Podczas uruchomienia aktualizacji pojawia się komunikat,że należy zainstalować ActiveX, słychać jedynie dźwięk ale paska na który trzeba kliknąć i zaakceptować niestety nie ma. I to tyle jeśli chodzi o aktualizacje. Nic więcej nie mogę zrobić. Zauważyłem też,że podczas próby ściągnięcia czegokolwiek nie pokazuje się okno pobierania. Wygląda to na jakieś konkretne uszkodzenie IE7

Musisz mieć nieźle skopany system.Pierwszy raz słyszę aby legalny Windows z włączonymi aktualizacjami

chciał formantu Active X.Jest wręcz odwrotnie-Z powodu licznych problemów z bezpieczeństwem, nierzadko zaleca się wyłączanie obsługi ActiveX w przeglądarce Microsoft Internet Explorer.[cytat]

Są to : dodatki,rozszerzenia i dodatkowe paski narzędzi.Odinstaluj IE7 z apletu " Dodaj usuń programy "po zaznaczeniu - pokaż aktualizacje -,następnie otwórz IE6 i z menu narzędzia>zarządzaj dodatkami> wyłącz dodatki>

klik w pole pokaż >klik w dodatki które były używane przez IE > i tu po kolei każdy dodatek odinstaluj przez

> Ustawienia >Wyłącz. po usunięciu wszystkich > OK >. Restart IE6.

Podaj wreszcie jaki masz SP.

Posiadam legalny Windows XP (wersja OEM) SP3 (przed tym problem miałem zainstalowane wszystkie możliwe aktualizacje). Jak już wcześniej wspomniałem to w chwili obecnej posiadam IE7 ale w takiej ograniczonej wersji o jakiej pisałem (czyli bez pasków narzędziowych itp). Podczas usuwania tego IE7 w pewnym momencie pojawia się komunikat,że określonego pliku nie można skopiować i pytanie cz chcesz kontynuować? Gdy potwierdzam kontynuację jest komunikat,że dalsze odinstalowywanie może grozić złą pracą systemu. Zrezygnowałem bo za dużo mam do stracenia na twardym dysku aby ryzykować. Myślę,że jednak to skopany system powoduje takie problemy. Jeśli nie ma pomysłu jak to naprawić to chyba jednak tylko format.

Osoby, które już pobrały SP3, a chcą mieć możliwość pozbycia się IE7, muszą odinstalować Service Pack, później usunąć przeglądarkę, następnie po raz kolejny zaktualizować system i dopiero wtedy zainstalować „siódemkę”.

To jest cytat z oficjalnej strony Microsoft. To jest chyba ostatnie wyjście, i daj sobie spokój z IE.

Jest tyle przeglądarek.