Brak pełnej historii przeglądania w Chrome

Witam!
Mam problem: otóż na telefonie nie mam pełnej historii przeglądania internetu w Chromie, np. nie są widoczne strony, które oglądałem na PC 7 sierpnia i niektóre wcześniejsze. Moim zdaniem, historia powinna się synchronizować w całości pomiędzy kompem (Windows i Linux) a smartfonem, a tak nie jest. Dlaczego?? Dlaczego nie widzę w telefonie historii z kompa i co zrobić, by to działało jak należy??
załączam screeny:

Screeny z kompa:

i screeny z telefonu:

Jak widać na ostatnim screenie, nie ma poniedziałku, 7 sierpnia, tylko zaraz po wtorku, 8 sierpnia jest niedziela 6 sierpnia, czyli synchronizacja jest niekompletna. Zaznaczam, że na kompie jest wszystko OK, co widać na screenach.
Proszę o szybką odpowiedź. Dodam, że wszystkie opcje dot. synchronizacji na obu urządzeniach są aktywne (pełna synchronizacja i wczoraj, czyli 7 sierpnia wylogowałem się na chwilę z Chroma.

Pełne “auto-synchro” systemu (kont) w andku musi być włączone, żeby to poprawnie działało.
A i wtedy często działa sobie jak chce :wink: Nie ma niestety na to żadnej rady.
Do tego musisz wziąć pod uwagę interwał czasowy synchronizacji - nie jest ona robiona na bieżąco, a co jakiś czas. Do tego dochodzą opóźnienia od samego gugla - musi te dane jakoś tam sobie przemielić po serwerach, żeby móc Ci je “wypchnąć” do chrome’a na PC.
Także ja bym się tym nie przejmowała zbytnio.