Brak pendriva w zarządzaniu dyskami

Mam taki problem a mianowicie mój pen drive odmówił posłuszeństwa a mianowicie w mój komputer jest widoczny, mogę w niego wejść ale gdy chcę coś zgrać na niego to pokazuje mi się komunikat :

Nie można utworzyć lub zamienić wideo: Nie można odnaleźć określonego pliku.

Sprawdź, czy ścieżka i nazwa pliku są określone poprawnie.

A gdy np. chcę utworzyć na nim nowy folder :

Nie można utworzyć folderu „Nowy folder"

Nie można odnaleźć określonego pliku.

Dziwne jest to nie mam co wykazanego w zarządzaniu dyskami a gdy chcem go sformatować to nic się nie dzieje. (nawet nie pojawia się okno z opcjami formatowania)

WITAJ- pen jest widoczny to zob to http://www.frazpc.pl/c/271440

Niestety wyskakuje mi - USB flash Disk not found!

A czy da sie wejść do pendrive?

Tak mogę do niego wejść i to tylko tyle co mogę zrobić .

zobacz tak jak już jesteś w penie bo rozumiem ,że sa tam jakieś pliki czy da się pojedynczo wywalić kazdy plik

Tzn. jest pusty a mianowicie miałem tam filmy które odtwarzałem na tv wyposażonym w wejście USB,

ZOBACZ tak

Mój Komputer --> PPM na Pendrive --> Właściwości --> Zakładka sprzęt --> Wybierz swojego pendrive i kliknij właściwości --> Zakładka zasady —> I zaznacz opcję “Optymalizacja wydajności”.

Od teraz możesz normalnie formatować pendrive do NTFS.

Zrobiłem j ale nic się nie zmieniło .

SPRAWDŻ tego pena na innym komputerku jaka będzię reakcj?a czy jak wkładasz pendrive do portu usb do zawsze do tego samego?może zamień jak jest taka możliwośc i sprawdż np. czy myszka działa na tym porcie usb co podłanczasz pena.

Patrzyłem na dwóch PC i każdym porcie USB i wszędzie to samo.

Sprawdż jeszcze innego pena jesli z innym penem nie bedzie takich żeczy sie działo to winny jest ten pendrive czyli obawiam się ze coś mu dolega,ale sprawdz

Mam jesz jednego pen driva i z nim jest wszystko o.k , czyli mam rozumieć że zakończył swój żywot ?

NA samym poczatku naszej korespondencji poleciłem tobie programik,napisałeś Niestety wyskakuje mi - USB flash Disk not found! co znaczy-nie znalazł (znaleziony) z tego wynika ze pen jest uszkodzony(a jaki to pen firma) ja od siebie polecam thosibki peny

Kingston 4 GB

O WIDZISZ nie zaczeliśmy od tego jaki to pen ,mnie też padł w zeszłym roku taki http://www.komputronik.pl/index.php/pro … Black.html

A istnieje możliwość samodzielnej naprawy ? Albo wyjaśnienie co mogło w nim się zepsuć i z jakiego powodu ?

WITAJ-

czy mozliwa jest naprawa tego nie wiem,ale jeśli jest to kingston jak pisałeś to (wiem po sobie) jesli masz opakowanie i paragon ,to wtedy istnieje możliwość wymiany,sam tak miałem i wcale pen nie był 2dni używany tylko po jakichś 8miesiącach i mi wymienili