Brak plików .dll po instalacji systemu

Witam!

Wymieniłem procesor z AMD Athlon 64 X2 3600+ “Windsor” na Athlon II X2 255 “Regor”. Zainstalowałem od nowa Windows 7, instaluję grę (próbowałem z kilkoma) i za każdym razem przy próbie uruchomienia wyskakują błędy z informacją o braku jakiegoś pliku dll. Próbowałem te ubytki uzupełnić programem DLL-files.com FIXER, wtedy gra się włącza, ale są problemy jak np. brak dźwięku.

Wgrałem nowy BIOS, przeinstalowałem system i problem wciąż się pojawia.

Specyfikacja:

Płyta główna: ASUS M3A78-EH

Procesor: AMD Athlon II X2 255 “Regor”

Pamięć RAM: DDR2 2GB

Karta graficzna: nVidia GeForce GT 220

System operacyjny: Windows 7 Home Premium 32-bity

Proszę o pomoc.

Pokaż screen z błędem…

Podstawowe pytania:

Sterowniki chipsetu, grafiki, dźwięku zainstalowane?

System zaktualizowany?

Gry oryginalne?

System modyfikowany czy 100% oryginalny?

beztytuuaoo.jpg

Sterownik chipsetu i grafiki pobrane od producentów i zainstalowane.

System zaktualizowany, oryginalny. Gry również.

Problem popularny jak internet długi i szeroki :slight_smile:

Jednoznacznego rozwiązania brak jak widzę, tutaj możesz poczytać o ogólnych poradach ja to spróbować naprawić (tłumaczyło Google)

Klik

Pamiętaj że występowanie tego błędu nie jest związane z Twoim systemem tylko jest problemem z grami/grą, tak jak piszą w poradniku, znajdź tę bibliotekę na DVD z grą, wrzuć do Windows/System32 -> zrestartuj system i sprawdź czy działa…

Nie wiele można zdziałać z tym problemem, kombinować z instalacją gier i deinstalacją mając nadzieję że system w końcu zarejestruje i zacznie poprawnie używać tej biblioteki…

Powodzenia.

A co jeżeli błąd występuje z innymi plikami dll, np. d3dcompiler_43 ?

Zaktualizuj DirectX http://www.microsoft.com/downloads/pl-p … laylang=pl

zainstaluj directx 9

nei ma po prostu go niestety nie dodają 9 do win7

http://www.dobreprogramy.pl/DirectX,Program,Windows,12667.html

Procesor który miałem wcześniej był pod Socket AM2, obecny jest pod AM3. Na płycie głównej jest AM2. W internecie czytałem że procesory AM3 są kompatybilne z płytami AM2. Mimo wszystko, czy może to być powód tego że gry nie chcą startować?

co ma piernik do wiatraka

jakby były jakieś problemy z tym to system sypał by błędami i by nie pisał że nie odnaleziono piku tylko że błąd pliku

zainstaluj grę poprzez PPM na setup.exe->uruchom jako administrator

Mąkę i siedem liter :stuck_out_tongue:

Nadal nie działa. Po włączeniu gra wyświetla się przez jakiś czas w procesach i nagle znika. Nic poza tym.