Brak plików systemowych po skanowaniu antywirusowym

Witam.Przeskanowałem wszystkie pliki na lapku (Hp nc8000)programem antywirusowym ArcaVir 2009 i prawdopodobnie przez przypadek skasowałem jakiś plik systemowy. Nie mogę się zalogować jako administrator i użytkownik do systemu. Podając hasło loguję sie i po chwili system mnie wylogowuje. Usunąłem hasła i admina i użytkownika używając Offline NT Password & Registry Editor i nadal pojawia się ramka logowania i wszystko zaczyna się od początku: wpisuje haslo loguję się po czym system mnie wylogowuje i tak w kółko.

Kolejna rzecz jest taka, że komputer zainfekowany był wirusami: Html.Virut.3, Trojan.Gamethief.Wow.Hpv i W32.Virut.Ce…Nawet bez podłączenia do sieci można takowymi zarazić komputer.

Co mogę z tym zrobić? Czy jest możliwośc zlikwidowania hasła innym sposobem? Jeżeli pliki systemowe są nadal zarażone to jak je mogę przeskanować spod Dos-a?

Będe wdzięczny za każdą pomoc

Musisz nadpisać pliki za pomocą płyty z Windows. Opcja “Naprawy”… A jeśli chcesz jeszcze upewnić się że nie masz wirusów, to tu masz programy odpalane z CD (z Biosu) - http://www.searchengines.pl/Bootowalne- … 12329.html

Najprawdopodobniej skasowałeś plik lsass.exe (c:\windows\system32\lsass.exe). Musisz go odzyskać z płyty instalacyjnej, z folderów przywracania lub innego komputera.

BejDżej: lapek czyta płytę z Win ale nie pokazuje się menu chociażby z “Napraw”…

jeszcze jedno próbowałem jeszcze raz sprawdzić czy mam wirusy programem Dr. Web LiveCD odpalając go z Bios-u

i po wyborze z menu “Dr.Web LiveCD (Default)” po załadowaniu systemu nie pojawia się pasek postępu tylko informacja

“Preparing the LiveCD environment… Press Alt+F1 for verbose mode”. Po przyciśnięciu Alt+F1 nic sie nie dzieje :expressionless:

dzięki za zainteresowanie idę za poleceniami;) pozdrawiam

Płyta z Windows w dobrym stanie? Czy kiedyś chodziła?

tak w dobrym stanie i chodziła,tzn kożystałem z niej prędzej i było okej :expressionless: