Brak pliku "copy.exe"

mam ten sam problem ,zarazilem sie z pena,Kacperski wywalil viry ale mam klopot z dwuklikiem na hardzie a programu nie ma pod wskkazanym linkiem :frowning: mozecie jakos pomoc???

Nie podpinaj się pod cudzy temat. Daj log z Silenta + HJT(opis w temacie przyklejonym)

nie moge dac loga gdyz dotyczy to lapa do ktorego nie mam w tej chwili dostepu, zdiagnozowane zostały przez kasperskiego i wywalone perlowki ale hard sie nie openi po dwukliku, chcialem sciagnac podany program do usuwania pozostalosci po infekcji ale nie ma go juz pod podanym urlem, nie musze jechac hijackiem bo doskonale wiem co dolega lapowi szukam pomocy w znalezieniu removera >widze ze wszedzie nikt nic nie wie i czeski film

PS…ciekawe ze wszedzie gdzie sie nie zwroce z zapytaniem o usuniecie tego w sumie malo dokuczliwego trojana chca skanu calego systemu podanego publicznie??? wszedzie hijacka leca…wiesz co?? smierdzicie mi… na kilometr…chyba podam zrzuty z tej twojej odpowiedzi do ludzi zajmujacych sie zawodowo tepieniem oszustow w sieci,.czyli zwyczjnie do policji>

prawy klik na dysku, otwórz lub eksploruj, znajdż plik autorun.inf

i wyrzuć(ukryty, musisz zaznaczyć i odhaczyć odpowiednie opcje

w opcje folderów - widok); może też być sam copy.exe, jeśli nie będziesz musiał go szukać w innych folderach; usuń jego wpisy z rejestru

(klucze run)