Brak pliku do przejść i efektów wideo - movie maker

Witam, zainstalowałem u siebie bricopack vista inspirat ultimate 2 w wersji angielskiej,pobrany ze strony producenta. wszystko pięknie ładnie, ale podczas próby uruchomienia win movie maker wyskakuje błąd “brak pliku do przejść i efektów wideo”. moja konfiguracja - w stopce, system jak łatwo można się domyślić xp. spotkałem kilka podobnych tematów na forum (nie tylko tym), jednak nie znalazłem odpowiedzi i stąd moje pytanie. jeśli jesteście mi w stanie pomóc - będę wdzięczny. Dodam tylko, że to nie pierwszy mój bój z tym pakietem i win mowie maker, ale z racji, iż pomysły jak to rozwiązać zostały wyczerpane proszę Was, drodzy forumowicze o pomoc.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?p=1249002&

http://www.google.com/search?q=brak+pliku+do+przejść+i+efektów+wideo

Odinstalowanie BrickoPacka to najskuteczniejszy sposób na przywrócenie normalnego działania Movie Makera. Możesz też spróbować z nowszą, zdaje się 2.1 wersją BrickoPack

zanim zapytałem sprawdziłem w google i właśnie link z forum o któym mówiłeś - dlatego założyłem nowy temat :slight_smile: ale dzięki za interwencję. jest sposób - który polecam wszystkim z podobnym problemem. dodam jeszcze że mam najnowszy pakiet, udostępniony przez producenta. magiczny sposób jest taki. zanim zainstalujecie taki pakiet, stwórzcie folder i skopiujcie do niego zawartość folderu windows movie maker. zainstalujecie pakiet, a potem “na sztywno” podmieńcie pliki - działa i ślicznie śmiga, polecam! :slight_smile:

A dokładnie które pliki przekopiować ja kopiuje wszystkie i nic to nie daje. Chyba naprawde jedynym wyjscie jest delete Brico pack`a

PS. Znalazłem super niezawodny sposób na działanie WMM pod Brico pack. UWaga tłumaczę:

  1. Odinstaluj Brico PAck`a

  2. Po powrocie do normalnego XP wejdź w opcje tam gdzie się zmienia schemat wyglądu XP.

  3. Po usunięciu Brico Pack`a pozostaje schemat wyglądu Visty

  4. Wystarczy teraz tylko wybrać ten schemat i gotowe i wszystko wygląda jakby był Brico Pack a poza tym wszystkie programy działają bez zarzutu. (dźwięki już niestety trzeba sobie ręcznie pozmieniać.

Niestety wiele ikon pozostaje takich samych jak w XP. Ale to już chyba taki mały pikuś hehe :slight_smile:

No nie do końca, bo przy deinstalacji się mnie pytało czy przywrócić wygląd XP to dałem nie i jedynie co zostało z XP to kilka ikonek i ekran powitalny…

Dodane 04.05.2012 (Pt) 17:16

No nie do końca, bo przy deinstalacji się mnie pytało czy przywrócić wygląd XP to dałem nie i jedynie co zostało z XP to kilka ikonek i ekran powitalny…

Witaj !

Nie musisz odinstalowywać bricopack wystarczy że z internetu pobierzesz instalator movie makera i zainstalujesz movie makera ponownie