Brak pliku Install.wim

Witam!

Z racji tego, że nie ma działu dla Windows Server, wątek tworzę tutaj. Pobrałem ze strony MS Windowsa Server 2008 Enterprise. Właśnie go instaluję na 2 kompie ale pojawił się błąd o braku pliku Install.wim i instalacja dalej nie idzie. Na płycie jest ten plik, bo sprawdzałem. W czym tkwi problem? Z góry dzięki za pomoc.

Zapomniałem dodać, że płyta jest trochę porysowana, może to jest feler?

CeMeNT , bardzo możliwe, że to wina porysowanego nośnika. Spróbuj go skopiować na nowy, niezniszczony kompakt i zainstaluj jeszcze raz. Jeżeli to nic nie da to pisz. :wink: Będziemy myśleć.

Zgrałem na nowy CD. Teraz się da odpalić z poziomu systemu (XP PRO SP3) ale jak wciskam Install Windows to pokazuje się błąd, że nie może utworzyć folderu instalacyjnego. Co do odpalania od razu po starcie komputera wyświetla się Windows is loading files i przy 25% suwak staje. Może to jakiś lewy obraz, czy może Nero psuje płyty? Mam Nero8.

Spróbowałem zrobić tak: Odpalam od razu po starcie PC-ta z tej porysowanej płyty (nie wiedzieć czemu na niej się nie zacina suwak), dochodzę do tego newralgicznego momentu podania CD-key, wkładam czystą płytę. Myślałem, że pójdzie dalej a tu co? Kiszka. :smuteczek:

Dodane 10.12.2009 (Cz) 19:43

Nagrałem u kolegi na alcoholu na nagrywarce ASUS’a. Znowu nie ma pliku install.wim obraz jest inny niż ten, co ja mam. Co to może być? :?: :?: