Brak pliku NTLDR przy włączaniu komputera!

Znaczy tak . Dalej mi ta podana przez Ciebie nie idzie , ta z filmiku na pewno nie idzie

Jeszcze nie użyłem tej z attribem , bo jak wpisuje cd / to wszystko ok , schodzi o 1 linijkę i nic nie pisze . A jak wpisuje komendę z attribem to też schodzi o 1 linijkę bez żadnego komunikatu !

ale x to nie jest właściwa litera dysku tylko u mnie np jest to G a u Ciebie może być E. dobrze wpisujesz to ? jak kopiujesz pliki z płyty to masz komunikat, że skopiowano pliki ?

Tak wpisuje to , na tyle głupi nie jestem ! Mam komunikat taki , a wcześniej pisze czy zastąpić wszystkie ntldr ! Podobnie z ntdetect !

ok czyli masz skopiowane, teraz jaki masz komunikat jak uruchamiasz komputer, co nie pozwala na uruchomienie się komputera??

Juubi10 , to daje, żeby zastąpił, bo wygląda na to, że jest uszkodzony skoro jest na dysku. Jeżeli nic to nie da, uruchom instalator, wciśnij enter, potem f8, poczekaj aż instalator wyszuka istniejące wersje Windows i po tym jak Ci wyświetli jakiego masz Windowsa i poda jego lokalizację to wciśnij r. Wtedy instalator skopiuje sobie pliki na dysk, instalator nadpisze sobie elegancko wszystkie pliki systemowe i Windows po tym powinienen bez żadnego ale “podnieść się”. Oczywiście przy tej metodzie instalacji nie tracisz żadnych danych, ponieważ przy tym sposobie instalator nie formatuje danych.

Janik dalej mam błąd z NTLDR . Już może czas odpuścić z danymi na dysku systemowym tj. C , już raczej nie ma nadziei . Powie mi ktoś jak w tej chwili zrobić formata , bo jak próbowałem instalować Wina , to tam pisało coś w stylu , że komputer zostanie uruchomiony ponownie i dalej będzie instalacja kontynuowana , ale nie mogę tego wykonać , bo musi przejść dalej , a jest błąd .

janki dalej mam ten komunikat , nic się nie zmieniło

Dodane 08.02.2011 (Wt) 19:25

Janik dalej mam błąd z NTLDR . Już może czas odpuścić z danymi na dysku systemowym tj. C , już raczej nie ma nadziei . Powie mi ktoś jak w tej chwili zrobić formata , bo jak próbowałem instalować Wina , to tam pisało coś w stylu , że komputer zostanie uruchomiony ponownie i dalej będzie instalacja kontynuowana , ale nie mogę tego wykonać , bo musi przejść dalej , a jest błąd .

janki dalej mam ten komunikat , nic się nie zmieniło