Brak pliku NTLRD w czasie instalacji

Nie bootujesz pena nadal. Jaki system jest na tym penie? Na pewno ISO nagrałeś sposobem jaki podałem wcześniej.

 

 

Ustaw wszystko jak na filmie jeżeli to Win8 x64

http://www.youtube.com/watch?v=w0CbBePiX_A

Nic nie daje.jeszcze raz wgrywam Windowsa na pendrive.wtedy zobacze.

Czy w ogóle widzisz tego pena w biosie? Nie możesz zrobić zdjęcia i wrzucić np. www.fotosik.pl i dać linka. Oczywiście zakładka boot z podłączonym penem.

widzi pena.moge go wybac do instalacji (tak jak na filmie fn+f6)

Czy ten laptop ma napęd CD? Nie chce mi się sprawdzać w sieci. Wypal może ISO na CD np. tym sposobem

http://www.cdrinfo.pl/cdr/porady/howto/index.php?sm=imgburn/iso_write

 

Czyli w ogóle nic nie bootuje? Napisz do mnie na gg może coś wymyślę bo na 100% robisz coś źle.

Tak ma CD.

To wypal ISO na CD i zbootuj.

 

edit:

Kolejny raz poproszę o zdjęcia z zakładki boot z biosu.

niciej97 Daj nam zdjęcie! Nikt Ci nie pomoże jak nie dasz zdjęcia. Tak czytam i czytam i chyba z 4 razy przeczytałem żebyś zdjęcie wrzucił. To naprawdę zniechęca. A więc jak wspomniał któryś już człowiek, nie prościej wcisnąć fn+f12? Wtedy pokaże Ci się boot menu czy jakoś tak i z listy wybierasz pendrive. Spróbuj zbootować pena za pomocą programu Rufus. I ustaw system plików na NTFS oraz wybierz z tej listy rozwijanej na samym dole obraz iso. Opcje formatowania zostawiasz takie jakie były czyli odznaczone “Szukaj błędnych sektorów…” z reszta zaznaczona

problem w tym ze narazie nie mam czym zrobic

Rozumiem, że nie masz na jakim komputerze zrobić. To czas przywitać sąsiada. Na pewno pomoże. Nie z takimi problemami się do sąsiada chodziło :smiley:

juz nie trzeba.Wystarczyla plyta CD :D.Tylko teraz mam problem.bo w czasie instalacji chcialem zrobic osobna partycje na system(30 gb).Ale okazało sie ze zrobilem 1 partcycje na caly pc i ma ona te 30 gb.Jak bez odinstalowania zrobic druga partycje zeby miala ponad 900gb(laptop ma 1TB dysk)

Nie da się przypadkiem w utwórz i sformatuj partycję? wciskasz (windows) + C i bierzesz wyszukaj ustawienia szukasz Utwórz i sformatuj partycję i tam tworzysz. Nwm jak dokładnie się to robi bo nie tworzyłem tu partycji ale zobacz w internecie. 

stworzylem teraz nowy dysk (B).a da sie jakos dodacte 900gb do dysku C ktory ma teraz tyko 30gb?

Windows 8 tak? Panel sterowania ->Systemy i zabezpieczenia -> Narzędzia administracyjne.

ok.problem rozwiazany.jednak win8 to prostota :D.Szczere dzięki wszystkim za pomoc :slight_smile: