Brak pliku system32/crypt, problem z logowaniem

Witam,

Pracuję na systemie Windows XP Proffesional.

Zainstalowałem dzisiaj program Avira Antyvirus i trochę namieszał mi w plikach systemowych. Po przeskanowaniu uruchomił się ponownie komputer i w momencie chęci zalogowania się na swój profil wyświetlił się komunikat, że należy zaktualizować system przed zalogowaniem się na swoje konto. No to ok, system jest legalny - nie ma problemu. Klikam “Tak”, uruchamia się tapeta, nic więcej. Czekam jedną, drugą godzinę i nic. Klawisze Ctrl+Alt+Del nie działają Ctr+Shift+Esc również. Nic nie reaguje. Próbowałem kilka razy, ale za każdym razem to samo. Więc przeszedłem na tryb awaryjny (bez połączenia z siecią bo w tym przypadku również to samo) no i tam się można zalogować, ale bez połączenia z siecią również za dużo nie udało się zrobić. Polecenie sfc /scannow również nie zadziałało w tym trybie. Uruchomiłem instalatora windowsa z płyty i wybrałem opcję “Napraw”. Przekopiowało pliki, trochę to trwało, ale niestety dalej to samo. Spróbowałem również programem WPA KILL, i tam właśnie dowiedziałem się, że nie znalazł pliku crypt, więc przypuszczam, że ta Avira dodała go do kwarantanny i dlatego go nie ma w tym katalogu. Zrobiłem scan programem Combofix, poniżej wklejam loga.

http://wklejtekst.pl/538

Jeżeli ktoś jest w stanie pomóc to będę wdzięczny.

Dzięki.