Brak pliku vga852.fon

Siema!

Mam problem z Windowsem aczkolwiek gdy uruchamiam kompa wyskakuje mi: "Nie można uruchomić systemu windows, ponieważ następujący plik nie zosał znaleziony lub jest uszkodzony: \windows\SYSTEM\vga852.fon"

Chciałem naprawić błąd nie przez konsolę odzyskiwania ® ale przez ENTER później zgadzam się na warunki ( F8 ) i dalej R (Napraw) Kumpel mi pokazywał to na swoim kompie ale jak chciałem to zrobić na swoim wcisnołem ENTER puźniej F8 ale jak przeszło mi dalej nie było u mnie tego “R” (Napraw)

Patrzylem na necie i znalazłem żeby zrobić to przez konsole odzyskiwania przez komende

“copy A:\vga852.fon C:\WINDOWS\fonts” Ale gdy to wpisałem wyskoczyło mi "Odmowa Dostępu"

“expand A:\vga852.fo_ C:\Windows\sytem32\vga852.fon” I tak samo "Odmowa Dostępu"

Prosz pomóżcie mi. Nie chce robić formata, ponieważ mam tam dużo ważnych żeczy. Z góry dzięki

Komendy są prawidłowe, tylko że zamiast A: wstaw literkę, pod którą masz napęd CD/DVD.

expand X :\i386\vga852.fo_ C :\Windows\Fonts

X - stacja dysków

C - litera partycji na której jest system

:slight_smile:

Wpisywałem zamiast A C i D

i dalej “Odmowa dostępu” :confused:

to u ciebie stacja dysków CD jest pod literką C lub D?

w takim razie system masz na jakiej partycji?

:slight_smile:

Do partycji na której jest zainstalowany system zalogowałeś się jako administrator komputera ? .[nie mylić z administratorem systemu]

Kurde sorry… nie C, D D , E :stuck_out_tongue: