Brak płynności w poruszaniu się zawodników-FIFA 14

Drażniący problem…Nie wiem czy tylko Ja tak mam,czy tegoroczna FIFA na PC jest totalnym niewypałem…Grając takim załużmy Cristiano Ronaldo(każdy wie jakim przyśpieszeniem i zwinnością dysponuje) w FIFI’e to wgl wygląda przekomicznie.

 

Przykład 1:

 

Akcja na lewym skrzydle.Podanie na wysunięcie Isco,CR7 biegnie jak oszalały,a puszysty obrońca bez żadnego kompleksu nie dość ,że powala mojego najlepszego gracza to jeszcze odbiera mu piłkę…

 

Przykład 2:

 

Nie wiem czy tylko Ja tak mam…zawodnicy poruszają się bardzo dziwnie,tzn,według mnie poruszają się tylko w 4 strony a nie tak jak to bylo zapewniane ,że 360 drybling.Przez co głupio tracę piłkę i nie mam jak ustawić się do strzału…

 

Chyba że coś trzeba włączyć w opcjach,jeżeli ktoś chciałby zobaczyć jak wygląda przykładowy mecz,mógłbym go nagrać ,wrzucić na YT i wrzucić tutaj link.

 

Z góry dzięki za odp.

masz sterowniki aktualne;]

 

mi fifa działa tak jak trzeba chodz szczerze mówiać błędów to ta fifa ma troche.

 

pamietam jak na starszych sterownikach pojawiały się różne problemy.

 

hmm mogłeś przynajmniej specyfikacje pc podać;]

Intel Core 2 Quad CPU Q8300 2,50GHz

4 GB Ram

AMD Radeon HD 6800 Series

 

Też mi się wydaję czy nie brakuje jakiegoś sterownika który jest odpowiedzialny za realistyczną fizykę…od razu mówię,że jestem kompletnym laikiem, i nie wiem gdzie sprawdzić , czy mam aktualnie sterowniki :slight_smile: Jakby trzeba było mogę faktycznie nagrać ten filmik i tu wrzucić, bo być może gra się ma tak zachowywać a to tylko moja paranoja ( choć sądząc po tym jak nagrywają filmy i widzę jak tam się zawodnicy poruszają to raczej nie).A zapomniałbym… komputer to Windows 7 64 bit.

Ma ktoś jakiś pomysł ?