Brak płyty ze sterownikami

Witam, jakiś czas temu kupiłem to http://allegro.pl/adapter-karta-sieciowa-wifi-rt5370-usb-nano-mini-n-i5078122369.html (z innej aukcji). Tam było napisane, że sterowniki są zapisane na tym urządzeniu, ale okazało się, że nic tam nie ma i nie jestem w stanie zainstalować adaptera. Szukałem w necie sterowników do tego urządzenia, ale znaleźć nie mogłem. Mógłby mi ktoś pomóc z tym? Gdzie mogę znaleźć sterowniki do tego urządzenia online? Aukcji już nie ma, więc nie mogę napisać do sprzedającego. (Na razie liveboxa podłączyłem bezpośrednio do kompa, ale komp nie ładuje baterii liveboxsika (takie białe pudełeczko firmy Samsunga), więc na dłuższą metę rozwiązanie będzie kłopotliwe). Byłbym wdzięczny za pomoc.

Spróbuj tutaj:http://www.wireless-driver.com/ralink-rt2870-rt3370-rt8070-rt5370-wireless-windows-driver-ver3180/

driver booster

Jak masz internet.

A jak nie masz neta to komputer właściwości menadżer urządzeń (znajdź kartę wi fi z takim żółtym “!”) właściwości szczegóły i zmień na identyfikator sprzętu przepisz DOKŁADNIE!- tu wszystkie numery i znajdę ci sterownik. 

Później jak znajdę to powiem ci jak aktywować sterownik :slight_smile:

pozdrawiam

Szukałeś? Serio? Wystarczyło w Google wpisać “ralink” i pierwszy wynik był tym prawidłowym. A że to właśnie Ralink to powinieneś wiedzieć po wpisaniu RT5370 w Google. Robota na 30 sek.

http://www.mediatek.com/en/downloads1/downloads/