Brak "pochwal się" np. swoją stroną

Szkar43 Zachowujesz się jak zwykłe dziecko “neo”, chwalisz się ile to Ty nie masz lat, obrażasz ludzi młodszych, w dodatku nie umiesz pisać w jezyku polskim, wyrazu typu “morze” “pomorze” itd aż prowokują do uśmiechu na twarzy :lol:

W ogóle składnia Twoich zdań pozostawia wiele do życzenia. Ale już mniejsza o tym jak przedstawiłeś te informacje teraz troche o samym pomyśle…

Mianowicie z tego co widze nie znasz realiów sieci, tekst "Ps.Jedni ino chcą brać a nie dać nic od siebie,a powinno być ja pomogę Tobie Ty mnie i to jest miłe " bardzo mnie rozbawił, wygląda jak słowa jakiegoś zaślepionego idealisty.

W ogóle rzucasz tutaj jakiś pomysł, widać niezbyt przemyślany, i dajesz argumenty sugerując że na świecie są tylko ludzie dobroduszni, że oni wcale nie będą dla podbicia statystyk wpisywać tam strony ale tylko i wyłącznie po to aby uzyskać rady - ja szczerze mówiąc uważam że własnie 90% osób pisało by tam tylko po to żeby się zareklamować a tylko 10% po to żeby otrzymać jakieś sensowne rady.

W ogóle to coś czuje że bardzo chciałbyś wstawić tam adres swojej strony, dlatego tak o to walczysz, nie ma to jak takie podchody.

Zgadzam się warto byłoby zrobić taki temat - sam jestem ciekawy jaki macie strony.
Jednak można pokazać swoją stronę w profilu - widzicie np. moją?

https://forum.dobreprogramy.pl/c/galeria/wasze-prace

Masz, przeglądaj do woli radosna twórczość użytkowników, dołącz się do zabawy.
Nie reklamuj się bo i tak nikogo to nie obchodzi.
Poza tym zgłoś się do redakcji po nagrodę “archeologa roku 2021”.

Tam nie ma renderów stron WWW do oglądania jak wyszły po wciśnięciu Print Screen a pewnie też by chciał zobaczyć czy dana strona w stylu “przepych” jest szybka i zoptymalizowana (czyt. nie muli, nie zacina się, nie ładuje się wieczność przy pierwszej wizycie).