Brak "pochwal się" np. swoją stroną

Brak działu pochwal się swoim forum lub ocena forum jeśli jest tu na forum grafika ,Webmaster :frowning:

Sporo nie jeden na pewno doradził i dał wskazówki.

Ps myślę ze nie bo się boicie o użytkowników :evil:

Ale to nie prawda bo kto ma tu być to zostanie :idea:

Brak tez przedstaw się napisz parę słów o Sobie itd.Tak samo ważne zęby było kto ile ma lat obok posta.

To tylko moja opinia na temat forum, bo sam jestem założycielom forum, oraz pomagam innym jak maja problemy ,a jak tu mogę pomóc jak zakaz podawania linków oraz działu ocena forum :frowning: :frowning:

Forum ma być miejscem, gdzie można uzyskać pomoc w rozwiązywaniu konkretnych problemów a nie “galerią” linków. W sieci jest wystarczająco dużo miejsc w których można pochwalić się swoimi dziełami.

Jestem pewien, że jeśli dłużej będziesz odwiedzał nasze forum to znajdziesz na przykład TEN temat. :slight_smile:

Jakiemu celowi ma to służyć? Nie jest ważne ile lat ma piszący a jedynie to CO i JAK pisze.

Prawdziwy wysyp różnej maści forów w necie. Niestety, bardzo dużo mylnych informacji, często też gdy szukam jakiegoś programu, to odnośniki kierują mnie na jakieś forum, a przecież nie o to mi chodziło i omijam jak mogę takie amatorskie fora. :slight_smile:

Jeśli ktoś ma problem ze swoją stroną WWW, zazwyczaj podaje do niej link. Nie jest to reklama.

Regulamin podaje:

Czy jak ci napiszę, że mam 19 lat, to coś zmieni ?

A jak 60 ?

A skąd wiadomo, że to w ogóle prawda ?

Magik, kiedy Ty miałeś 19 lat?

Wieki temu :lol:

Oj tam, czepiasz się :lol:

Zrewalidujemy wszystkich użytkowników, będą musieli pojawić się na wideokonferencji z administratorami vortalu prezentując jednocześnie dokument tożsamości :wink:

…książeczkę SKO z podstawówki i paszport Polsatu.

Jeśli chodzi o pomoc za zwyczaj podaje linka co komuś wyjaśni, oraz nie muszę kopiować czyjeś wypowiedzi itd. Co do wieku to lubię wiedzieć z kim pisze im osoba starsza ma większy bagaż doświadczenia w danym temacie :idea: A co do młodzieży to młody wiek to kiedyś przez to przechodziłem oraz mam córki to wiem na ten temat więcej :!: :!: :!: , niż osoba co ma 16lat :wink:

Dodam jeszcze to nie przyszyłem reklamować tu swoje forum od tego są inne fora itd.

To na sto procent pisze ze zakaz podawania linków :o

Jak pomóc innym nie podająć np: http://www.phpbb.com/ jak taki linek znajduje się na dole forum :smiley:

Za każdym razem trzeba się konsultować właścicielami Vortalu jak dodaje linka z innego forum itd :?: :?: :?:

Przydała na pewno mała zmiana na ten temat :idea:

No chyba że forum jest dla siebie a nie dla użytkowników :?:

No to trzeba bedzie zmienić zwyczaje - piszesz, co uważasz

za pomocne, z ewentualnym odesłaniem do źródła.

Możesz sie pomylić - często wiek niewiele ma wspolnego z doświadczeniem.

Dla nas nie ma znaczenia wiek, ale treści, które ma do przekazania.

Zawsze jednak możesz zapytac na PW - za treść odpowiedzi nie ręczę.

Jeżeli chcesz reklamować forum - to zawsze

Niekoniecznie

Mylny wniosek.

Trochę wiem więcej na ten temat asterisk bo rożne się interpretuje słowa pisane niż wymawiane dla tego warto się pytać.Bo kto pyta nie błądzi :wink:

Ostatnie pytanie:

Faktycznie sam zrobiłem u siebie forum i opinia z rożnych forum jest dla mnie ważna bo forum nie robię tylko dla siebie.

Pytanie gdzie dodać do oceny forum na tym forum ![-o<

Szkar43 , czy to forum ma służyć do ocen innych “for” :lol: wybacz kolego ale ja wysiadam …

Zacytuj proszę fragment regulaminu, który mówiłby, że na forum nie wolno podawać linków. Ja tam widzę tylko zakaz reklamy.

Jeśli podajesz link do jakiejś strony, aby pomóc innemu użytkownikowi, nie jest to reklama.

A do pochwalenia się swoją stroną służy opcja WWW w profilu.

Moim zdaniem pomysł jest beznadziejny, bowiem każdy rejestrowałby się aby zyskać na popularności swojej strony i zapomniałby o tym forum, chyba że zrobić dostęp od 200 postów :wink:

20 000 sie zgodze :wink:

Nie oto w tym wszystkim mnie chodzi albo wiele osób mnie nie zrozumiało :frowning:

Napisze konkretnie:

Pochwalenie się swoja strona-ocena , ale w odpowiedziach żeby były co zmienić,oraz dobre wskazówki porady ,a nie reklamowanie forów itd,bo ro forum nie jest reklamowe :idea:

Pomagajmy sobie na wzajem, a nie bądźmy samolubni,np.umiem to dla siebie a innych to olewam itp…

No chyba ze odpowiedzialni za to forum myślą w ten sposób ze sporo użytkowników z tego forum morze przejść na inne fora itd.Ale to użytkownik podejmuje decyzje które forum najlepiej jemu odpowiada i tak szczera prawda, wiem z własnego doświadczenia bo pomagam nie jednemu i nie na jednym forum.Choć są fora w ogóle nie pisze bo szkoda czasu jak chamstwo,cwaniactwo itd.

Wypowiedz admina z innego forum :frowning: :frowning: :frowning:

To wstyd za takie wypowiedzi oraz brak profesjonalizmu :expressionless: :expressionless: :expressionless:

Ponieważ ludzie uczą się jak wykonać ,zrobić fora, blogi itd.

To lepsze nisz niczym się nie interesować i niemieć zainteresowań :idea:

Skonstruowałeś zdanie tak, że musiałem się domyślać, o co chodzi :?

Chyba się domyśliłem - proponujesz stworzyć dział “Pochwal się swoja stroną”, gdzie “ludź” pisałby : “Mam stronę/forum itp., oceńcie ją”. Pozostali pisaliby, co poprawić, co dodać itd.

Jeśli to o to chodzi, to jest tu kilka problemów :

  1. Samo wymienienie strony (bo przecież musiałbyś wpisać adres) jest poniekąd reklamą, a takowych zwyczajnie nie stosujemy.

  2. Mógłbyś wpisać “oceńcie moja stronę - adres pod awatarem”, ale …

  3. …Ale sama idea takiego działu to dziesiątki niepotrzebnych wpisów. Dostałbyć piętnaście porad “zmień to czy tamto”, sporo wpisów “dobrze by było…” i obok nich tyle samo “nie, to jest be”. Sam byś nie wiedział, co zmienić. Pomijam fakt, że po przeczytaniu fury wpisów “fajna strona” (bo wielu oceniłoby ją tak odkrywczo) przestałbym czytać (i wielu innych) kolejne wpisy, bo ile można. Zapewne sam byś przestał je czytać :slight_smile:

Kto chce, wejdzie na stronę i jak mu się nie podoba, to zwróci ci uwagę tam bezposrednio. Albo tutaj na PW.

Pomijam kwestię, która doprowadza mnie do piany na ustach :

Odpowiedzialni za Dobreprogramy w żadnym wypadku nie boją sie konkurencji, są za nią nawet wdzięczni. Konkurencja wymaga utrzymania formy na odpowiednim poziomie, bo przyśnięcie kończy się pobudką z ręka w nocniku.

Wiem, odpowiedziałeś sobie na własną dygresję w dalszym ciągu tego postu, tylko po kiego grzyba wypisujesz takie pierdoły :evil: (przepraszam za sformułowanie, ale nie cierpię takich podchodów).

Magik Jedna uwaga co do Ciebie i zrozum człowieku że to forum dobreprogramy.pl nie jesteś właścicielem lub odpowiedzialnym w dbaniu o porządek itd ino zwykłym userem :lol: .

Co do decyzji to teraz wiesz kto podejmuje,wiec nie podejmuj decyzji za osoby odpowiedzialne,a jak to Cie zabolało co napisałem to ankieta rozwiąże problem i w ten sposób będzie kompromis :idea:

A skąd wiesz ? :lol:

To żart, oczywiście.

Byłem, już nie jestem.

Gdybyś spojrzał na datę dołączenia do forum,a także na fakt, że z mnóstwem ludzi się spotkałem na obu zlotach, nie pisałbyś takich andronów.

Od 4,5 roku wiem, kto podejmuje decyzje na dobrychprogramach, a jako facet 40-letni wiem również, że wszędzie decyzje podejmują właściciele.

Za głupi jestem w stosunku do ludzi tu odpowiedzialnych, żeby robić cokolwiek za nich (nawet gdybym miał możliwość).

Nie zabolało, bo mnie to nie dotyczy. Poza tym konstruktywna krytyka to dobra sprawa (tylko niektórzy nie mogą jej znieść).

Napisałem ci, co o tym myślę, i tyle.

Z mojej strony to EOT.