Brak połączebia z internetem

Wiatm! Robiłem reinstalację systemu (win 8.1) i po zainsalowaniu sie systemu zainstalowałem sterowniki do płyty głównej (chpiset, audio, lan driver itd) i gdy ponowbie uruchomiłem komputer nie mam połączenie z interenetem mimo tego że kabel jest podłączony a gdzie sprawdzam co jest nie tak wyskakuje komunikat ze kabel jest zle podpiety albo uszkodzony, mimo ze kabel jest podlaczony dobze i jeat w pelni sprawny. Prosilbym o pomoc.

Hej,

Czy w menadżerze urządzeń karta sieciowa jest poprawnie wykrywana?

Pozdrawiam,
Dimatheus

Jest wykryta ak samo w biosie jest wlaczona 

Hej,

Nie pojawiają się przy niej oznaczenia (trójkąt, znak zapytania, wykrzyknik, etc.)? Czy w właściwościach pisze, że urządzenie działa poprawnie? Nie ma w menadżerze urządzeń żadnych nieznanych bądź błędnie wykrywanych urządzeń?

Pozdrawiam,
Dimatheus

1.brak oznaczen przy karcie

2.jak wchodze we wlasciwosci w glownych drzewku to jest tylko napisane karta sieciowa i nic wiecej 

  1. Jest wykrzyknik z trojkatem przy Inne urzadzenia (chyba jakas zewnetrzna karta siecowa usb ale nie jestem powien bo system jest w innym jezyku)

Hej,

A do której karty masz podłączony kabel sieciowy? Do dedykowanej w slocie PCI/PCI-E czy do zintegrowanej?

Pozdrawiam,

Dimatheus