Brak połączeń przychodzących w µTorrent

Mam µTorrent 1.8.1. Problem dotyczy ograniczenia łącza, a mianowicie pomimo otwartego portu w Liveboxie i systemowym firewallu mam żółtą ikonę. Sprawdzając przekierowanie portu ciągle pokazuje"Error! Port 51234 does not appear to be open." Dziwi mnie to, że jednak czasami jest zielona, czyli połączenia są. Mam Neo 512, a komp jest połączony bezprzewodowo, mam wpisane dnsy z TP. Czy ktoś zna rozwiązanie?

Kilka dni temu był post nt. blokowania przez TP ruchu w sieci BitTorrent. To pewnie dlatego masz żółtą ikonkę.

Od dawna tak jest? Jeszcze 2 tygodnie temu, na 2 komputerze połaczonym przez Ethernet wszystko było normalnie. Teraz tego nie sprawdzę, bo nie mam do niego dostępu.

U mnie jest to samo. Mozna to jakos obejsc?

O to chodzi?

Zrobiłem tak: wyłączyłem i włączyłem przekierowanie portu i póki co jest zielona ikonka. Ale i tak dzięki za pomoc.

Znowu mam problem. Dostałem komputer z serwisu, a na nim używam takich ustawień, jak na tym drugim tymczasowo. W związku z tym zmieniłem IP i chyba dlatego port jest zamknięty. Czy teraz powinienem w Liveboxie jeszcze raz przekierować port i ustawić takie IP, jakie mam w Windowsie?