Brak połączenia internetowego

Witam, jestem zielony w tych sprawach. Przed chwilą zainstalowałem sobie system Windows 7 Professional N(Oczywiście oryginalny) na laptopie, gdzie miałem poprzednio Windowsa 10, wszystko jest dobrze. Zainstalowałem i działa prawie wszystko (chyba). Instalowałem całkiem od nowa, stare pliki itp zostały usunięte. 
Chciałem połączyć się z internetem, ale nie za bardzo wiem jak, bo nie mam listy dostępnych połączeń tak jak w Win10, chciałem wybrać opcję “Ręczne nawiązywanie połączenia z siecią bezprzewodową”, ale nie mam takiej opcji w Centrum sieci i udostępniania -> Skonfiguruj nowe połączenie lub nową sieć. 

Chcę się połączyć bezprzewodowo z routerem TP-Link, bo przewodowo przez kabel Ethernet mogę podłączając go do routera i komputera. 

Co zrobić, żeby bez kabla się łączyć?

Na początek zainstaluj sterowniki do karty bezprzewodowej.

Do karty bezprzewodowej? Przepraszam, ale miałem problem z internetem przez chwilę… Czy mogę wiedzieć do, którego urządzenia?

Najlepiej do wszystkich urządzeń wgraj stery, przy których jest wykrzyknik. Sterowniki znajdziesz na stronie producenta laptopa. Jeśli z instalacją systemu sobie radzisz, to ze sterownikami tym bardziej powinieneś.