Brak połączenia w Aresie

Nie mogę się połączyć z siecią Ares od jakiegoś czasu. W ZoneAlarmie Pro mam ustawiony go jako trusted SUPER a resztę ALLOW, inne programy np. LimeWire dobrze działają czy może mi ktoś pomoć?

mam ten sam problem,rano polaczenie bylo ,a teraz nie

A jeśli się wybierze opcję żeby się nie łączył automatycznie to coś da??

nic nie da :frowning: Niestety albo coś jest z siecią albo z Aresem ale wogóle się nie chce łączyć z siecią :-x

Panowie, firewall przypadkiem wam nie blokuje połączenia ??

Ja miałem jeszcze dziwniejszy problem. Na moim profilu nie chciał się połączyć, ale innym łączył się błyskawicznie.

W moim wypadkuomogło przeinstalowanie aplikacji.

nie sądzisz że gdyby blokował połączenie to byłby problem z netem a nie z aresem? :?

RAM 256 Chyba trochę mylisz pojęcia…albo nie wiesz na jakiej zasadzie działa Firewall…

Firewall może blokować program, a nie całe połączenie internetowe ;]

ale wina leży po stronie programu a nie netu. :lol:

Ja mam w ZoneAlarm Pro wszędzie allow dla ARESA.

Niekoniecznie, jeżeli rzeczywiście Aresa blokowałby Firewall to wina nie leży po stronie programu, ani połączenia internetowego, tylko winna jest zapora.

Góral105 a próbowałeś przeinstalować program ?

Ale jestem pewny, że mi zapora nie blokuje. Jest jakieś inne rozwiązanie tego problemu??

Złączono Posta : 05.12.2007 (Sro) 16:05

Przeinstalowałem i nadal nie chce się łączyć. :frowning: :frowning:

ustawiłeś w opcjach aresa prędkość twojego łącza? Pamiętam że kiedyś bardzo długo sie łączył a po ustawieniu neta tylko kilka sekund. Napisz jeszcze jakiej wersji używasz.

Wersja aresa to 2.0.9.3030 język oczywiście polski :smiley: Mam NEOSTRADE 512 kb/s (pokazuje mi że mam 640kb/s) to co mam ustawić w Aresie jaką prędkość bo 512 nie ma jest tylko cable, dsl, T1, T3 z tych co by mogły odpowiadać mojej prędkości.

zmień aresa na wersję poniżej 2 np. 1.9.8. Kiedyś miałem taką starszą wersje i było ok.

też miałem taki problem z aresem 2.0.9. nie pobierał. Ale sam do tego doszlem :wink: :smiley: trzeba w aresie wejść na Panel Sterowania>Siec>i zaznaczyć Nie używaj proxy. To powinno pomóc

Jeśli mogę zapytać po co wygrzebujesz temat z zeszłego roku???

bo chcę pomóc osobą które nie wiedzą co zrobić z takim zaje fajnym programem jak Ares :smiley:

nie jest taki zajefajny. Są dużo lepsze jak np. BitComet.