Brak połączenia w Team Speak 2

Mam problem z Team Speak 2. Przy próbie połączenia wyskakuję mi Error:

No reply from server

Maybe teamspeak server is offline

or maybe teamspeak is not running on it

Nie wiem, co zrobić by to naprawić. Próbowałem wyłączyć zaporę, ale to nic nie daję.

Z tego co wypluwa TS, wynika, że po prostu serwer jest offline.

Nie może być offline, bo pięć osób na nim rozmawia.

A z jakiego korzystasz firewalla? Jeżeli z jakiegoś zewnętrznego, to upewnij się, że systemowy (wbudowany) nie jest włączony bądź nie blokuje połączenia.

Poza tym, sprawdź czy czy masz ustawiony odpowiedni port, nie tylko IP.

Też tak miałem, jaką masz przepustowość łącza ? Jeśli słabą to to jest przyczyną.

rafcio2580 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Mam Nortona. A z tym portem to nie wiem o co chodzi.

Ktoś pomoże?

Sprawdź dokładnie czy nie przestawiłeś czegoś w np. haśle, IP czy w samym programie, Jeśli instalowałeś jakieś programy zanim przestało cie łączyć, możesz spróbować je odinstalować lub przywrócić system. Nic innego nie przychodzi mi do głowy :frowning:

Używam TS od paru lat i jeśli mam taki komunikat to nie moge się połączyć przez max 20 minut, później wszystko wraca do normy.

Wszystko wpisuję dobrze. A Team Speak 2 nie działał mi od początku. Pobierałem z dwóch stron.

Aha, no to inna historia

Jeśli udało ci się wyłaczyc zapore (w Nortonie jak rozumiem) i nic , to może problem tkwi w routerze jeśli masz