Brak połączenia z Bear Shear

Pomóżcie bo zwiariuje! Zainstalowałam program BearShear i z tego to czytam powinien on chulac odrazu bez problemu. U mnie jest jednak inaczej:( W prawym rogu miga tylko czerwona lampka i mimo różnych kombinacji zwiazanych z ustawieniami nie udało mi sie nawiazac połączenia. Co robic :evil: :cry: :frowning:

podaj jaką masz wersję zainstalowaną bo jesli inna niż 6 np 5.2 to mi też nie działa u mnie działa tylko 6 ale tam nie ma co ściągać.

Program powinien od razu nawiązać połączenie, wystarczy tylko chwilę poczekać. Jeśli jednak po długim czasie nie chce się połączyć, to sprawdź ustawienia firewalla (jeśli jakiegoś masz). Musisz w nim ustawić, by przepuszczał wszystkie połączenia programu BearShare. Dokładnie nie powiem jak to zrobić, bo są różne firewalle.

PS: Program nazywa się BearShare.

Nie wiem klonmarcin , czemu u ciebie nie działa BS 5, ja mam BearShare Lite 5.2.5 i wszystko dobrze działa.

Ja też tak miałem nie wiem czemu.Fajerłol nic nie blokował a mimo to ,berszar’’ nic nie pobierał.Dla tego przesiadłem się na Ares’a :slight_smile:

Zainstalowałam wersje Bear Share 5.2.5…

i co możesz ściągać czy dalej nic?

Nic nie pomogło… Juz wywaliłam ten program,trzeba sie rozejrzeć za jakims innym…:slight_smile: ale dzieki wszyskim za dobre chęci :smiley:

A ja mam 4.7.1 i ściąga.

eMule, Shareaza, Ares, Bit Torrent