Brak połączenia z Bear Shear

(Magdalena B) #1

Pomóżcie bo zwiariuje! Zainstalowałam program BearShear i z tego to czytam powinien on chulac odrazu bez problemu. U mnie jest jednak inaczej:( W prawym rogu miga tylko czerwona lampka i mimo różnych kombinacji zwiazanych z ustawieniami nie udało mi sie nawiazac połączenia. Co robic :evil: :cry: :frowning:

(klonmarcin) #2

podaj jaką masz wersję zainstalowaną bo jesli inna niż 6 np 5.2 to mi też nie działa u mnie działa tylko 6 ale tam nie ma co ściągać.

(Szynaw) #3

Program powinien od razu nawiązać połączenie, wystarczy tylko chwilę poczekać. Jeśli jednak po długim czasie nie chce się połączyć, to sprawdź ustawienia firewalla (jeśli jakiegoś masz). Musisz w nim ustawić, by przepuszczał wszystkie połączenia programu BearShare. Dokładnie nie powiem jak to zrobić, bo są różne firewalle.

PS: Program nazywa się BearShare.

Nie wiem klonmarcin , czemu u ciebie nie działa BS 5, ja mam BearShare Lite 5.2.5 i wszystko dobrze działa.

(Bardock9) #4

Ja też tak miałem nie wiem czemu.Fajerłol nic nie blokował a mimo to ,,berszar'' nic nie pobierał.Dla tego przesiadłem się na Ares'a :slight_smile:

(Magdalena B) #5

Zainstalowałam wersje Bear Share 5.2.5....

(Ghost02) #6

i co możesz ściągać czy dalej nic?

(Magdalena B) #7

Nic nie pomogło...... Juz wywaliłam ten program,trzeba sie rozejrzeć za jakims innym..:slight_smile: ale dzieki wszyskim za dobre chęci :smiley:

(system) #8

A ja mam 4.7.1 i ściąga.

eMule, Shareaza, Ares, Bit Torrent