Brak połączenia z internetem po korzystaniu z programu Revo Unistaller

Bezprzewodowo

Hej,

W takim razie wypadałoby ustanowić połączenie z routerem jeszcze raz. Jak? Mam nadzieję, że poniższy link będzie przydatny:

http://windows.microsoft.com/pl-pl/windows/setting-wireless-network#1TC=windows-7

Swoją drogą z jakiego systemu korzystasz? Windows 7?

Pozdrawiam,

Dimatheus

Tak, windows 7.

Dalej nie działa.

Możliwe jest, ze jest to jakiś wirus? Nie ściągałem do tej pory antywirusa, bo miałam kupić pełną wersję.

Mało prawdopodobne, żeby tak bardzo blokował internet.

Masz inny komputer w sieci lokalnej? Możesz na niego wejść po IP?

Poleciłbym zrobić punkt przywracania i zresetować usługi systemowe do domyślnych http://forum.dobreprogramy.pl/przywracanie-domy%C5%9Blnych-ustawie%C5%84-us%C5%82ug-w-windows-7-t414482/

Ewentualnie przeglądnij opcje tego programu, w którym zmieniałeś opcje systemu, może zachował kopie zapasową.

Zdecydowałem się na zresetowanie usług systemowych. Jednak po ściągnięciu odpowiedniego zestawu nie wiem co dalej robić. Wszystkie te edytory rejestru mam uruchomić zgodnie z zawartą do zestawu instrukcją PDF?

Hej,

Generalnie możesz się posłużyć programem, o którym wspomniał użytkownik Poraj tutaj. Umożliwi on też przywrócenie domyślnych statusów usług.

A próbowałaś połączyć się kablowo z routerem, zamiast korzystać z WiFi?

Pozdrawiam,

Dimatheus

Probowalem sie bezposrednio polaczyc i tez ni dzialalo.

A jezeli chodzi o ten pierwszy sposob, m.in z pobraniem plikow do rejestru to mam je wszystkie uruchamiac po kolei?

Hej,

Pojawia się jakiś komunikat?

Dlatego pisałem o tym, by posłużyć się programem, zamiast ręcznie zmieniać ustawienia usług.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Nie bylo zadnego komunikatu.

Pobralem, uruchomilem program i dalej nie dziala.

Tak sobie usuwalem rozne pierdoly, wszedlem na przegladarke tak z ciekawosci i myslalem, ze sie przewidzialem. Tak czy inaczej temat do zamkniecia.

Hej,

Czyli rozumiem, że działa już poprawnie?

Pozdrawiam,

Dimatheus