Brak połączenia z internetem

Witam, chodzi o to że prawdopodobnie coś zmieniłem w msconfig i teraz komputer włącza się tak jakby w trybie diagnostycznym, zaznaczyłem już uruchamianie normalne, ustawiłem większość usług na uruchamianie automatyczne i ładowanie wszystkich elementów ale nic to nie daje.

OLT.txt http://www.wklej.org/id/1090690/

OLT.extras http://www.wklej.org/id/1090693/

Przywróć system do czasu przed awarią:

Wszystkie programy > Akcesoria > Narzędzia systemowe > Przywracanie systemu

Niestety nie mam żadnego punktu przywrócenia systemu.

Ja w tym logu nie widzę przyczyny problemu.

Nie widać żadnej aktywnej infekcji.

Może jakaś usługa od połączenia internetowego jest nie uruchomiona albo proces? Zmiany w usługach lokalnych nic nie dają.

Lista procesów http://etxt.pl/848

zobacz-http://windows.microsoft.com/pl-pl/windows-vista/open-device-managerczy są poprawnie zainstalowane sterowniki-http://windows.microsoft.com/pl-pl/windows-vista/get-help-with-device-manager-errors

http://etxt.pl/849

Tylko tutaj są te ikony błędu, jeszcze przy klawiaturze ale ona działa dobrze.

Zgodnie z życzeniem przeniesione z działu Bezpieczeństwo

Kliknij przycisk Start, wskaż polecenie Ustawienia, a następnie kliknij polecenie Panel sterowania.

W Panelu sterowania kliknij dwukrotnie ikonę System.

Kliknij kartę Menedżer urządzeń.

Kliknij dwukrotnie typ urządzenia (na przykład kliknij dwukrotnie ikonę Mysz), aby wyświetlić urządzenia z tej kategorii.

Kliknij dwukrotnie urządzenie, aby wyświetlić jego właściwości. Jeśli został wygenerowany kod błędu, kod pojawi się w polu Stan urządzenia na karcie Ogólne.Pokaż kody błędów

Usuń pozostałości po programie Avast:

Dezinstalacja za pomocą użycia narzędzia avast! Uninstall Utility

Objaśnienie kodów błędów generowanych przez Menedżera urządzeń-http://support.microsoft.com/kb/125174

Zrobione, ale dalej nie ma połączenia internetowego.

Kontroler multimediów (kod 28)

Kontroler multimediów video (kod 28)

Wszędzie gdzie występuje słowo avast! (kod 19)

WAN Miniport (IPX) #2 (kod 31)

Odinstaluj wszystkie urządzenia z żółtymi znaczkami i zrestartuj komputer.

Pobierz choćby na pulpit taki malutki program serviwin http://translate.googleusercontent.com/ … XiHUmccBmg Jest spolszczenie na dole tej stronki a ciut wyżej pobierz serviwin w pliku zip. Rozpakuj. Z folderu spolszczenia skopiuj zawartość i wklej do folderu serviwin. Zipy i folder spolszczenia usuń. Otwórz programik.

W opcjach widok wybierz usługi. Znajdź wymienioną WMPNetworkSvc. U mnie jest WMPNetworkSvc Usługa udostępniania w sieci programu Windows Media Player Zatrzymany Ręczny. Pisze, że zależy od upnphost, http, HTTPFilter. No i jedziesz kolejno - ustawiasz usługę upnphost na zatrzymany ręczny. Widzisz, że ta usługa zależy od usługi odnajdywania sieci. Włączona, automatyczne. W kolejności masz http filter, zatrzymany, ale na ręczny. Według zależności włączasz i ustawiasz usługi. Nie wszystkie muszą być automatyczne. W razie czego, pytaj. Masz problemy z usługą winmgmt. Ma być na uruchomiona automatycznie, zależy od RPCSS, jest to zdalne wywoływanie procedur, ma być na uruchomiona automatycznie, a jest w grupie COM czyli comsysapp, a więc też na ur, automat. i patrzysz zależności. Czeka Cię dużo roboty. Wpierw poustawiaj usługi.

Masz też internet explorer. Klikasz na narzędzia, opcje, połączenia, masz na dole ustawienia połączenia, klikasz, zaznaczasz, wykryj konfigurację sieci automatycznie.

W zakładce widok, klika się na sterowniki. Te sterowniki z żółtymi znaczkami, przy ustawieniach usług, z poziomu tego programu można uruchomić i wybrać tryb uruchomienia, chyba, że ich fizycznie nie ma w systemie.