Brak połączenia z internetem


(Dybek1987) #1

Witam, mam problem z komputerem kuzyna, ściągnął do counter-strike hotspot shield i to /cenzura/ dosyć że się nie chciało odinstalować (dopiero w trybie awaryjnym się udało) to teraz nie działa net. W cmd wpisuje "ipconfing/all" i nic, dodaję zdjęcie z menadżer urządzeń,anchorfree hss vpn adapter odinstalowałem ale nadal nie działa połącznie.

system win7

przywracanie systemu do poprzedniego stanu nie udaje się


(Longhorn2009) #2

Link przynajmniej u mnie przerzuca na frazpc. We właściwościach karty sieciowej adresy ustawione na automatyczne pobieranie z DHCP?


(Dybek1987) #3

lik wstawiłem teraz poprawnie - tak jest ustawione na automatyczne - próbowałem odinstalować i zainstlowac jeszcze raz kartę ale nadal ten sam problem


(Longhorn2009) #4

A co to za VPN? Kuzyn łączność z firmą bezpiecznym kanałem musi mieć? :slight_smile: Przeglądnij programy czy przypadkiem jakiś hamachi lub inny program z VPN w nazwie nie jest wgrany. One przy niewłaściwej konfiguracji potrafią nabruździć.


(Dybek1987) #5

no to dzięki temu hotspot shield - odinstalowałem to ale nadal nic, nie on ma domowy net i zachciało mu się bawić w proxy…


(Longhorn2009) #6

Poleciłbym cofnąć system do momentu gdy wszystko działało i ponownie usunąć ten program, ale uprzednie wyłączając go i programem revo unistaller, który skazuje tez pozostałości.


(Dybek1987) #7

tylko że żadne przywracanie systemu nie działa


(Longhorn2009) #8

W takim razie zastosuj porady z tego wątku www.fixitpc.pl/topic/9587-hotspot-shield-usuwanie-urzadzen-sieciowych/ bez logów otl, gmer narazie.


(Dybek1987) #9

net działa! tylko jak włączne yt i ładuje się film to po 1-3sec resetuję sie film i wyskakuje błąd


(Longhorn2009) #10

Użyj flash player unistaller do usunięcia wtyczki i wgraj najnowszą wersje http://www.dobreprogramy.pl/Adobe-Flash-Player,Program,Windows,13091.html Zaktualizuj też przeglądarkę do najnowszej wersji, podobnie inne - silverlight, java. Możesz też użyć AdwCleaner do usunięcia śmieci z systemu, skan antywirusem też mile widziany.


(Dybek1987) #11

odinstalowalem flash player i dziala ale jak instluje ponownie to znowu ten sam błąd - narazie skanowałem kompa dzieki adwcleaner i znalazlo jeszcze kilka żeczy dot. hotspot shield które z powodzeniem usunał teraz skanuję jeszce kompa a później sprobóje jeszcze raz zainstalowac flash player i aktualizajce do java etc.