Brak połaczenia z klientem dns

Witam wszystkich :slight_smile: Od kilku dni mam pewien problem. Podczas oglądania filmu MPC co kilka minut wychodził z trybu pełnoekranowego i przechodził do okienka. Zwykle działo się tak co jakiś czas (jednorazowo) przez COMODO, ale tym razem na pasku pojawił się napis “Focus lost to: Klient dns”. Na początku to zignorowałem, jednak problem nie ustąpił. Zauważyłem znaczne spowolnienie przeglądania stron internetowych. Podczas oglądania filmów MPC co około 3 minuty przełącza się w tryb okienkowy, grając w jakąś grę również co około 3 minuty jestem wyrzucany do pulpitu. Nie wiem co mogłoby być przyczyną ponieważ poprzedniego dnia wszystko było w porządku. Nie instalowałem żadnych aktualizacji. Istnienie jakiś sposób, aby to naprawić? Skanowanie COMODO, Malwarebytes’ Anti-Malware oraz CCleaner nic nie wykrywa.

sinners , zgodnie z regulaminem, który zaakceptowałeś podczas rejestracji, proszę dokonać zmiany tytułu na taki, który wstępnie opisze problem, w przeciwnym razie temat wyląduje w koszu.