Brak połączenia z netem po formacie kompa

Witam,

sformatowałem kompa i po wgraniu wszystkich sterowników, komputer nie znajduje żadnych sieci bezprzewodowych , wifi mam włączone, ustawienia sieci domowej wprowadzone a laptop nadal nie znajduje sieci.proszę o pomoc. może jakie ustawienia usług są źle wprowadzone,jestem lakiem więc proszę o szczegółowe porady krok po kroku.z góry dziękuję

sprawdź w men. urządzeń czy nie ma żadnych wykrzykników

Hej,

:arrow: Do konfiguracji i połączeń z siecią WiFi używasz jakiegoś dodatkowego programu czy narzędzia wbudowanego w system?

:arrow: Czy karta sieciowa bezprzewodowa jest w systemie włączona?

:arrow: Z jakiego systemu korzystasz i jaki posiadasz router?

Pozdrawiam,

Dimatheus

korzystam z narzędzia wbudowanego w system,karta sieciowa jest włączona, korzystam z windowsa xp home edition,a router jest D-link, komputer czasem widzi sieci bezprzewodowe a czasem nie.wchodzeEdo: network connections-wireless connection i pokazuje mi komunikat jak chce się łączyć moją sięcią: ACQUIRING NETWORK ADDRESS ,A NASTEPNIE-NOT CONNECTED

Odinstaluj sterownik i pobierz najnowszy ze strony producenta. Sprawdź czy na pewno w menedżerze urządzeń niema żadnych wykrzykników i czy karta sieciowa na pewno jest tam widoczna.

Hej,

A zawsze pojawia się taki komunikat?

:arrow: Konfigurowałeś połączenie z siecią WiFi - tzn. wpisywałeś hasło, którym zabezpieczona jest sieć bezprzewodowa? Może o tym zapomniałeś?

A coś więcej? Jaki model?

A co to za dziwna wersja Windows’a? Nie jest przypadkiem w jakiś sposób modyfikowana?

Pozdrawiam,

Dimatheus

to jest komunikat jak próbuje się łączyć z siecią:ACQUIRING NETWORK ADDRESS , a nastepny komunikat :NOT CONNECTED. komputer przy łączeniu się z siecią nie znajduje adresu IP.może trzeba go gdzieś wpisać ,ale nie wiem co i gdzie.Teraz mi się na chwile połączył ale zaraz zrywa połączenie i nie mogę nawet wejść w google.Bo nie łączy z żadną stronką mimo że jest połączony z siecią.

Hej,

Pisałem już o tym - Konfigurowałeś połączenie z siecią WiFi - tzn. wpisywałeś hasło, którym zabezpieczona jest sieć bezprzewodowa? Może o tym zapomniałeś? Ponowna instalacja systemu usunęła zapamiętane ustawienia zabezpieczenia sieci WiFi. Trzeba więc zdefiniować je na nowo. We właściwościach połączenie sieci bezprzewodowej powinieneś mieć możliwość usunięcia zapewne błędnych ustawień zabezpieczenia sieci. Po ich usunięciu próbujesz z siecią połączyć się jeszcze raz - system wtedy powinien zapytać o hasło bądź klucz zabezpieczający. Gdy wpiszesz prawidłowy, połączenie z siecią powinno zakończyć się sukcesem.

Pozdrawiam,

Dimatheus

START-URUCHOM-cmd- ipconfig/all i pokazuje mi :

Ethernet adapter Wireless Network Connection:

Media state-Media disconnected

a dalej:

Net-Bios over Tcpip-Disabled

czy musze co

Hej,

:arrow: A próbowałeś tego, co pisałem w poście powyżej?

Jeśli już bardzo chcesz się bawić wierszem poleceń, to po protu wrzuć do postu całość informacji, które pojawiają się po wykonaniu tego polecenia. Po prostu klikasz prawym przyciskiem myszy na okna wiersza poleceń, wybierasz zaznacz wszystko -> kopiuj i wklejasz do postu. Przypadkowo wybrane informacje niestety nic do tematu nie wnoszą.

Pozdrawiam,

Dimatheus