Brak połączenia z siecią bezprzewodową

Mam problem z podłączeniem do sieci bezprzewodowej. Mialam właśnie formatowny dysk, i teraz nie mogę skonfigurować sieci bezprzewodowej.Kiedy klikam w “połączenie sieci bezprzewodowej” pokazuje mi sie komunikat" system windows nie moze skonfigurować tego polączenia bezprzewodowego,jeśli masz inny program do zarządzania tym połączeniem bezprzewowdoym użyj tego opgoramowania" Dodam tylko że potrzebne sterowniki mam zainstalowane.Uzywam Neostrady i router OfficeConnect ADSL Wireless 54Mbps 11g

Wygláda na to ze razem ze sterownikami jest oprogramowanie do zarzádzania polaczeniami tej karty. Dlatego windows nie moze nic z tym zrobic. Poszukaj w systemie tego softu. Bedzie sie pewnie nazywal podobnie jak twoja karta wi-fi.

a więc tak chodziło o włączenie zerowej sieci bezprzewodowej czy jakoś tak.Teraz mam tylko inny problem bo siec mi już wykrywa ale pisze ciągle pobieranie adresu sieciowego.Kiedy klikam we w stan tego połączenia to mi pisze nieprawidłowy adres IP i myśle że to tu jest problem tylko jak ja go mogę zmienić? Chyba ze problem leży gdzie indziej? prosze o pomoc

Sprawdz czy w opcjach poláczenia tcp/ip nie masz ustawionego na sztywno adresu ip. Jesli tak to zmien na automatyczne pobranie adresu.

Druga opcja klinkij na start wybierz uruchom i wpisz cmd. W oknie wpisz ipconfig/release jak komenda sie wykona wpisz ipconfig/renew.

Jesli to nie pomoze spróbuj zrestartowac router i znowu sie poláczyc. Sprwadz tez czy dhcp dziala na routerze.

mam ustawione na automatyczne

wpisałam i nic nie pomogło ;(

spr dhcp działa, zrestartowałam router i nic ;(

wydaje mi się ze problem leży gdzieś w ustawieniach komp a nie routera bo z laptopa normalnie internet mi działa