Brak połączenia z siecią i 6to4!

Witam!

kilka dni temu zauważyłem, że ikonka od internetu na psaku zadań wskazuje brak połączenia, choć interenet jest podłączony i wszystko działa. denerwowało mnie to jednak i zacząłem kombinować (tworzyć od nowa połączenia internetowe itp.(mam NEOSTRADE)) jednak nic to nie dało. gdzies na jakimś forum znalazłem, że może to spowodować byt duża ilość kart sieciowych “narobionych” w menadżerze zadań i rzeczywiście miałem kilkanaście kart 6to4 adapter z wykrzyknikami, ze nie działają i zaczalem je kasować lecz 2 z nich nie mogłem usunać. znowu wyczytałem że trzeba pokazać ukryte urzadzenia i zablokować jakiś Trendo Tunelling cos tam, co też uczyniłem. tych ukrytych 6to4 jest tam jednak od groma i nie chce mi się ich usuwać, a na ikonce od nata nadal jest krzyżyk… Co mam zrobić ??

Dodane 02.02.2009 (Pn) 18:21

Zapomniałem dodać, że mam Viste 64

Dodane 02.02.2009 (Pn) 20:38

Mój sprzęt: PC, Intel Q6600, Vista 64. Internet: Neostrada - modem SAGEM F@st 800. Do tej pory wszystko działało poprawnie, ikonka zawsze wskazywała na faktyczny stan połączenia…

Jescze tutaj wypisze moje połączenia sieciowe:

Sieć LAN lub szybki internet: Połączenie lokalne (kabel odłączony), Połączenie lokalne 2 (kabel odłączony)

Telefoniczne: Internet ADSL (neostrada)(połączony)(połączenie domyślne)

W menadżerze urządzeń widać jescze pełno 6to4 adapter z wykrzyknikami, że nie działają (jak dam “pokaż ukryte” to jest ich dziesiątki), kilka istap…cośtam i wyłączony Teredo Tunneling (gdzieś wyczytałem żeby to wyłączyć)…