Brak polskich znakow

Witam.

 

Mam problem taki jak w temacie. Otoz nie moge uzywac polskich znakow. Kombinacje z altem nie daja zadnego rezultatu. Problem pojawil sie po ponownym uruchomieniu po instalacji aktualizacji systemu.

 

  • Klawiatura fizycznie na pewno dziala poprawnie,

  • Jezyk, region i klawiatura w panelu sterowania ustawione poprawnie,

  • Z klawiatura ekranowa zadnych problemow nie ma (sa znaki).

 

Z gory dziekuje za pomoc.

Usunąłeś inne języki?

Mi pomogło usunięcie programu Synaptics. tyle

Problemem po ostatniej aktualizacji jest Catalyst Control Center (samo usunięcie nic nie da, sprawdzałem). PPM na pulpicie, wejdź w ustawienia Catalyst (przeważnie pierwsze od góry, następnie zaawansowane) i zmień skróty klawiszowe dla WSZYSTKICH opcji (domyślnie są tylko kreski ale system i tak blokuje przycisk ALT) tak żeby był skrót ctrl+shift+jakaś litera nie powiązana z polifontami. Usuwanie Synaptics może pomóc, ale nie musi.

 

Potwierdzam w całej rozciągłości. Usunięcie Synaptics w moim przypadku nie zadziałało. Pomogła dopiero zmiana skrótów klawiszowych w  Catalyst Control Center.

Witam,

mam laptopa Samsung i u mnie pomogło co innego. CHciałem jeszcze dodać, że oprócz braku polskich znaków pojawiły się inne denerwujące problemy jak problemy ze skrótami win czy nie działający kursor w menu rozwijanym.

 

Nie mam Catalyst CC, ale wyłączyłem skróty klawiszowe w menu graficznym Intela - nie pomoglo.

 

Odinstalowanie Synaptics w panelu sterowania - pomogło.

 

pozdrawiam

 

ps. pamiętajcie o restarcie