Brak poprawnego wyświetlania mojej str. na darmowych serwach

Mam pewien duży problem. Otóż jak wrzucę wszystkie pliki na któryś z darmowych serwerów - wycina mi połowę grafik przykładem jest hosting 50webs.com http://antihaker.50webs.com/ ale nie tylko on, tak samo zachowuje się na hostingu 110mb.com i free.of.pl, natomiast kiedy poprosiłem kogoś o przetestowanie na home.pl business starter działa bezproblemowo. Layout na moją stronę wykonany jest w większości w .png czy to może mieć jakiś wpływ :?:

Darmowe serwery mają limity transferu, jeżeli twoja strona przekierowuje w stronę użytkownika dość sporo elementów graficznych, to możesz mieć z tym problem, po drugie niektóre darmowe serwery mają ograniczenia przeróżnego rodzaju i są głównie nastawione na wyświetlanie reklam, by pozwolić zarobić administratorowi danego hostingu.

Sprawdź, również rozszerzenia plików graficznych, czy są dużymi literami pisane czy małymi, jeżeli w kodzie źródłowym napisałeś małymi a w rzeczywistości pisane są dużymi to też możesz mieć problem

Możesz też mieć coś w kodzie walnięte, ale to sam już musisz sobie przeanalizować

Przerzuć stronę przez Validator.w3.org i popraw błędy w kodzie.

Nie mam nic walniętego w kodzie, małe błędy jedynie, których na moje nie da się tak łatwo usunąć. W kodzie, gdyby się nie zgadzało to by nie wyświetlało i w home.pl tak samo z błędami w kodzie, może jeszcze coś innego :?: (tylko co :frowning: )

No nie powiedział bym, bo:

Line 60, Column 6: end tag for "font" omitted, but OMITTAG NO was specified.

Wystarczy zamknąć poprawnie i sporo się reszta poprawi, posprawdzać pozamykanie

i tabel… (a tak przy okazji, po co stosujesz do robienia strony i divy i tabele?

A co do reszty, to tak jak pisali przedmówcy… masz różne wielkości rozszerzeń plików, które różnie interpretują różne serwery… zmień w kodzie wszystkie .PNG na .png … i na serwerze wszystkie rozszerzenia z małej i sprawdź…

A z tego co widzę w pliku masz tylko 4 odwołania do plików PNG … co zapewne równoważy styl CSS… posprawdzaj w nim również wielkość rozszerzeń, oraz czy są prawidłowe odniesienia do plików na serwerze.

bo np.

odniesienie do tego pliku w stylu daje nam błąd 404…

Wszystko masz już napisane, jak się do tego zastosujesz to na pewno będzie dobrze

Mieliście wszyscy rację. Kod XHTMLa już mam bez błędów, CSS też, ale chodziło chyba o te .PNG i .png, tego nie rozczytywało na moje, choć myślałem, że jak home.pl może to reszta też :wink:

PS Do idarek: dlatego na tabelkach i divach, że po prostu taki szablon pobrałem i go przerobiłem, a poza tym po co mam zmieniać i się męczyć.

A TAK W OGÓLE TO OGROMNE DZIĘKI DLA WSZYSTKICH 8)

Hm… skoro chcesz poruszać tematykę bezpieczeństwa …to dobrze by było zająć się w pełni profesjonalnie… a w pełni profesjonalne podejście to również w pełni profesjonalna strona WWW, dlatego zalecam zmianę na

y

Zachęcam cię do przeczytania poniższego artykułu:

Dlaczego układ na tabelkach jest głupi: opis problemu i jego rozwiązania

PS.

Mam osobiście też kilka stron na tabelach (więc się nie chce w ogóle wywyższać, żeby ktoś tak nie pomyślał), ale pomału je zmieniam.

Np. moja firmowa strona, była początkowo na tabelach a teraz jest tylko i wyłącznie na divach… i wątpię żeby ktoś zauważył różnicę w wyglądzie… bo w prędkości to widać… i prostocie edycji ;]

pozdr.

ps2.

co do home.pl… to nie koniecznie, bo może oni mają serwery Windowsowe bądź nierozpoznawanie różnic w wielkości liter plików… nie wiem dokładnie, ale większość serwerów rozpoznaje…

Jeszcze raz dzięki wielkie za pomoc i rady. Myślę, że nie ma sensu tutaj więcej pisać :smiley:

PS Mi te tabelki z jednej strony nie przeszkadzają, a z drugiej koniecznie chciałbym je zmienić tylko po prostu psuje to wyświetlanie całej strony, bo jestem początkujący zagadnieniach związanych z CSS, ale o tym to chyba napiszę w innym temacie :wink: