Brak poprzedniej sesji na płycie CD

(Piotrekjunior) #1

Kumpel nagrał mi na CD zdjęcia. Stworzył przy tym dysk mutlisesyjny. No to ja do tej płyty dograłem swoją sesje (też zdjęcia). Wynikiem tego jest że sesji kumpla nie widać, a pozostała tylko MOJA sesja z MOIMI zdjęciami. Oto dowód:

0cb01a16003d0b92m.jpg

aa186b31217743a7m.jpg

Co to za czary ? :smiley:

(zaklik) #2

Może tym spróbuj http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& ... er+2.4.0.1 . Jak nagrywasz dane na płytę na której już był dane to zawsze utracisz tą pierwszą sesję

(Dobrol) #3

Ciekawe - od kiedy tracimy sesję przy nagraniu multisesyjnym?

(Piotrekjunior) #4

zaklik no właśnie ciekawe :confused: nie raz nagrywałem płyty multisesyjne ale to jest pierwszy taki przyapdek :confused:

(Kmazur) #5

może sesja zniknęła bo obaj nagrywaliście innymi programami (albo tym samym ale w różnych wersjach, np. nero 6, nero 7)

(zaklik) #6

ja zawsze zakonczam plytki , wydawalo mi sie ze sesja znika jak sie nastepna dogrywa :stuck_out_tongue:

(Piotrekjunior) #7

Christofor , to może byc całkiem prawdopodobne :slight_smile: bede musiał z kumplem pogadać :slight_smile:

(In2dex) #8

zmień podpis bo obrażasz poglądy niektórych osób

(mała1) #9

Christofor ma 100% racji. Ta poprzednia sesja na pewno jest na płytce. Prawdopodobnie kumpel ma wyższą wersję Nero.

(Piotrekjunior) #10

mała1 , ta sesja jest na płycie:) zobacz screeny wyżej. Tylko w eksploratorze jej nie widać :stuck_out_tongue: Nie zależy mi na zdjęciach bo mam je na dysku tylko chodzi mi głównie o całą tą zaistniałą sytuację gdyż nigdy wcześniej mi się coś takiego nie zdarzyło:) Ja się skontaktuje z kumplem i dam wam znać czy to było to :slight_smile:

(mała1) #11

Dokładnie tak jest przy nagrywaniu sesji różnymi wersjami Nero, żadne tam czary :wink:

(matusia :)) #12

Christofor ma w 100% rację. Nawet jeśli płyta była nagrywana tym samym programem, ale różnymi wersjami niestety efekt jest taki że widoczna jest tylko sesja ta którą my nagrywaliśmy.