Brak prędkości przy ściąganiu plików (Azureus)


(Ogar94) #1

Pojawił mi się taki błąd przy ściąganiu pliku w Azureusie wxcześniej normalnie ściągało aż nagle nie sciąga mam niżej zrzut pulpitu nie wiecie co to może być??Pojawił mi się taki błąd przy ściąganiu pliku w Azureusie wxcześniej normalnie ściągało aż nagle nie sciąga mam niżej zrzut pulpitu nie wiecie co to może być??Pojawił mi się taki błąd przy ściąganiu pliku w Azureusie wxcześniej normalnie ściągało aż nagle nie sciąga mam niżej zrzut pulpitu nie wiecie co to może być??http://s8.chomikuj.pl/ChomikImage.aspx?tk=1904093590&id=1184360


(Itq5) #2

Po pierwsze niepokazałeś screen'a żadnego błedu.. Poprostu masz status Offline jeśli nadal nic niemożesz ściągać to ponownie skonfiguruj azureusa..


(Asterisk) #3

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na konkretny, używając

funkcji icon_edit.gif


(Ogar94) #4

http://s12.chomikuj.pl/ChomikImage.aspx ... id=1185222 program dopiero sie odpalał dlatego było offline a to może być dla tego że serwer z któreko pobiera tą gre (w tym przypadku kdr) jest chwilowo nieczynny?? albo cos w tym sttylu?? teraz status jest OK ale nadal nie ściąga co jest przyczyna tego??jeszcze wczoraj normalnie pobierało (zresztą widać że w jednym jest prawie 99%) a nie grzebałem w żadnych ustawieniach o co chodzi?? trzeba skonfigurować Azureusa??


(Ciupa Michal) #5

oto strona z konfiguracja azureusa:

http://www.azureus-polska.pl/kategoria1.html

poczytaj i bedzie ok