Brak profilu podczas logowania do systemu [XP]

Witam,

Mam dysk na którym są zainstalowane dwa systemy; Linux Ubuntu 10.04 i Windows XP Pro SP3. Ponieważ chciałem zwiększyć partycję z Windowsem i zmniejszyć z Linuksem skorzystałem z GParted i przeprowadziłem standardową procedurę zmiany rozmiaru partycji (GPrated po operacji nie wypluł żadnych błędów)

Po restarcie Lunuks działał bardzo dobrze ale za to Windows przestał działać.

Uruchamiam komputer>wybieram system>ładuje się XP> w tym momencie powinno się pojawić okno z możliwością wyboru użytkownika:

winhistorywindowsxplogi.th.jpg

jednak pojawia się samo logo Windowsa w miejscu kursora i nic więcej. Nie ma opcji “Turn off computer” czy czegokolwiek innego tylko to logo.

Myszka działa (kursor się porusza) a klawiatura normalnie reaguje jednak nic nie można zrobić. Ctrl+Alt+Del 2x też nie działa. W trybie awaryjnym jest dokładnie tak samo. Oczywiście przez ten błąd nie można dalej uruchomić systemu.

Próbowałem robić według tych wskazówek ale nie daje to żadnych efektów:

http://support.microsoft.com/kb/310396/pl

Ps. Tak dla przypomnienia dodam, że z Linuksa mam wgląd na partycję z Windowsem.

Skorzystaj z opcji naprawy systemu Windows z płytki. Najwidoczniej coś się porobiło w momencie powiększania partycji. Ta operacja jest ryzykowna i czasami tak się kończy lub gorzej.