Brak programów MUX 3 na dvb-t + vlc player

Posiadam kartę dvb-t jest do niej dołaczony program kombajn do wszystkiego Total Media,beznadziejny z resztą,progs jako że jest mulasty i przy nagrywaniy troszkę przycina,moim zdaniem z tego powodu że komp nie wyrabia (stary komp z P4 HT na pokładzie) oraz że program koduje w locie do mpg więc używam do nagrywania VLC Playera,program super i mogę w nim nagrywać surowy strumiń z karty (przekoduje sobie później :slight_smile: ) jest jedno ale nie mogę zmusić go do odtwarzania TV1,TV2,TVP info itd. tzn…żadnego z MUX 3 ,w Total Media mam wszystkie te z mux 2 i 3 a w vlc playerze w Odtwarzanie>Program nie mam tych programów ,może ktoś już przerabiał ten problem i może wie jak ustawić lub co zrobić aby to chodziło pod vlc.

Z góry dzięki za pomoc

Edit 15.08.2011

Już mniej więcej ugryzłem troszke tematu.

Co do wyboru MUX 2 a MUX 3 ta są one nadawane na różnych częstotliwościach i po prostu trzeba vlc poinformować co ma odtwarzać,bez wpisanej częstotliwości jakoś tak było że zawsze odtwarzał domyślnie te z MUX 2 ,wszystko jest ok ale jest taki problem przechwytywanie z karty z kodowaniem do jakiegoś sensownego formatu daje marne rezultaty ,komp nie wyrabia i są zacięcia ,najlepiej to wychodzi gdy nagrywa się czysty strumień i jest super ale w wyniku nagrania powstają 2 pliki jeden audio i i drugi z obrazem pliki nie mają żadnego rozszerzenia (“stream-0-h264” dla obrazu i “stream-0-mpga” dla audio) i chodzi o to czym to zebrać do kupy.Na razie robię to skryptem w VirtualDub+AviSynth jako DirectShowSource-obraz i w VLC lub GoldWave audio bo tylko te bez problemów to “łykają” (audio to jakiś format ac3),jednak w wyniku kodowania występuje desynchronizacja obraz-dźwięk więc trzeba pokombinować VirtualD. w zakładce Audio>Interlaving…i ustawić Delay . I jak się to ustawi przekoduje dobrym kodekiem w 2 przebiegach to jest super,ale narobić się trzeba :slight_smile: więc chciałbym jakoś na skróty.

I tu moje pytanie może ktoś zna jakiś 1 program w którym mógłbym połączyć te 2 strumienie.

Wprawdzie vlc ma taką opcję jak otwarcie pliku z dodatkową scieszką audio ale na razie jakoś mi to nie działa.