Brak programów po zainstalowaniu

Witam, po raz pierwszy spotykam się z sytuacją kiedy instaluję program i nie pojawia się on na liście programów, a także na dysku. Ostatnio chciałem zainstalować testy na prawo jazdy, program się niby zainstalował, miejsce z dysku poszło, a programu nie ma. Przy próbie instalacji po raz drugi instalator informuje mnie że program jest już zainstalowany. Tak samo jest z modami do gry World of tanks. Skasowałem komputer malwarebyte anti malware, nic nie wykrył, mam też antywirusa comodo. System Windows 7. Dodam że identyczny problem występuje na drugim komputerze który posiadam.

Pobierz wersję portable tego programiku i spróbuj zlokalizować te programy

Użyłem programu który podałeś, wynalazł tylko skróty do tych programów i nic poza tym. Pliki znalazł w ogóle w jakimś ukrytym folderze VTRoot, nie mam pojęcia co to za folder i skąd się wziął.

Może pamięć uszkodzona? test memtest86 - dwa pełne przebiegi i ma być zero błędów.

Może dysk uszkodzony - wrzuć tu screen z najnowszego HD Tune Pro, opcja health.

Wirusy

Inne

Masz zainstalowany COMODO Internet Security? Folder VTRoot to jego piaskownica i aplikacje są ładowane do środowiska wirtualnego.Wyłącz piaskownicę i zainstaluj programy.

1 polubienie

Usunąłem comodo i wszystko wróciło do normy.