Brak protokołu Bluetooth

Witam serdeczne . Mam problem od wczoraj dotyczący wyłączonej funkcji bluetooth na moim komputerze.

Brak protokołu Bluetooth. Ustal, czy system ma możliwość obsługi protokołu Bluetooth.

Po prostu nagle się wyłączyła. Nie mogę jej za nic włączyć, w menadżerze urządzeń nawet nie ma zakładki odnośnie BT.

Problem dotyczy komputera stacjonarnego.

Sprawdź, czy jakaś amba nie wyłączyła usługi bluetooth.

Ale co to może być i jak to znaleźć?

W usługach systemu windows. Wpisz usługi w menu start i znajdzie. Przewiniesz do usługi bluetooth - będzie pisało, czy zatrzymana, czy wyłączona, czy jak tam.

Nie mogę właśnie nic wpisać bo klawiaturę mam tylko BT.

Witaj.

  1. Jaką masz płytę główną?

  2. Robiłeś aktualizację Windows?

  3. Robiłeś aktualizację sterowników osobnym programem? (DriverBooster, etc.)

  4. Jeśli masz działającą myszkę, to uruchom klawiaturę ekranową
    Wybierz Start , a następnie wybierz opcje Ustawienia > Ułatwienia dostępu > Klawiatura , po czym wybierz klawisz przełączania w obszarze Klawiatura ekranowa
    Pisanie przy użyciu klawiatury ekranowej

  5. Możesz uruchomić klawiaturę ekranową na Pasku zadań (Taskbar).
    Kliknij Prawym myszki -> Pokaż przycisk klawiatury ekranowej
    Kliknij symbol klawiatury na Pasku zadań obok zegara

  6. Możliwe, że przypadkowo wyłączyłeś BT razem z WiFi w Centrum Akcji
    obraz

Co konkretnie wpisać ? Mam - usługi aplikacje.

Chodzi o usługi systemowe, a nie o aplikacje, które są usługami. Nazewnictwo bierze w łeb, gdy trzeba się wiele nauczyć.
Masz logo windowsa i obok taką lupkę? Kliknij - tam będzie wyszukaj. Znajdź usługi.

Wiem, że windows to wyższa szkołą jazdy, jak ktoś w tym nie siedzi cały czas, to skazany jest na poszukiwania w necie.

I tak wpisuję w wyszukiwarkę usługi i mam: usługi aplikacja, usługi składowe i wyszukaj w sieci web.
A może jest jakiś inny sposób. Bez wyszukiwarki.