Brak przesyłu danych z liveboxa tp do wifi

Mam liveboxa tp z wifi. Ostatnio odinstalowałem system windows Xp Home Edition. Próbowałem zainstalować liveboxa, lecz się nie da, ponieważ zakupiłem inny odbiornik wifi. Tu właśnie jest problem za nic nie potrafię tego zainstalować. Drugi problem, bo wifi podłącza się do sieci lecz nie przesyła danych.

przycisk REG w liveboxie był wciskany?klucz wpisany poprawnie?diody w liveboxie palą się wszystkie?przez kabel też tak jest?opisz dokładnie sytuację był format dysku robiony?jaki system jest teraz?inny odbiornik wifi to znaczy inny router zamiast liveboxa czy chodzi o adapter wifi pod usb?sterowniki do niego zainstalowane?instalowane coś było z płyty od liveboxa od nowa?im więcej informacji podasz tym łatwiej będzie zdiagnozować problem

konzor ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

przycisk REG był używany, do kluczu w instalacji nie dochodzę, ponieważ mam inny adapter wifi, którego w pewnym etapie instalacji, gdzie trzeba podłączyć adapter nie wczytuje. Wszystkie diody się palą, zrobiłem format dysku C na którym livebox był zainstalowany, bo przed reinstalem system padł , system jest ten sam windows XP, sterowniki są zainstalowane, tak próbowałem instalować na wiele sposobów i chyba to zepsuło. Miałem po reinstalu systemu internet, ale nie miałem liveboxa zainstalowanego i gdy próbowałem go zainstalować to coś się zepsuło. Poprawiałem wszystkie kable. Nie mogę podłączyć liveboxa kablem do komputera, bo kabel jest zbyt krótki. Narazie doszedłem do wniosku, że coś blokuje przesył danych z liveboxa do adaptera, chociaż można się połączyć z nim.

liveboxa sie nie instaluje od nowa za każdym razem kiedy system jest formatowany ponieważ raz wprowadzone ustawienia w liveboxie zostają tam chyba że zrobimy reset ustawień liveboxa.po formacie po prostu podłączamy ten adapter jeśli windows go nie zainstaluje sam to instalujemy sterowniki do niego i wciskamy reg i łączymy się z liveboxem wpisujemy klucz i ustanawiamy połączenie z internetem instalowanie liveboxa z płyty mogło popsuć to.zrób tak odinstaluj aplikację tp z PC potem restart i podłącz tę kartę wifi najlepiej do innego portu usb i zobacz czy będzie działać.adapter powinien się sam zainstalować i wykryć sieć

Koniec problemu skontaktowałem się z TP z kompetentnym doradcą i naprawiłem ten błąd. Temat do zamknięcia