Brak pulpitu

Witam, zakupiłem dzisiaj kabel do TV i jak podłączyłem go z komputera do TV to wybrałem złą opcję w właściwościach ekranu. Zniknął mi pulpit na monitorze w XP na TV nic się nie pojawiło. Nie mogę nic zrobić. Na komputerze mam 2 system Vista i z niego mam dostęp do plików które są na XP. Co mam robić? Pomóżcie. Odpada format ;/

Uruchom XP-ka w trybie awaryjnym (klawisz F8 w czasie uruchamiania komputera) i przełącz z powrotem na jeden monitor.

Restart do normalnego trybu pracy i spróbuj ponownie podłączyć TV, tym razem wybierając dobrą opcję :wink:

Z trybem awaryjnym próbowałem i nic nie dało :frowning: Włączy się, ale monitora zmienić nie umie a i tak tam jest ustawiony na 1. Gdy włączam normalnie to jak się ładuje system to mam na monitorze i w chwili jak się powinien pojawić pulpit monitor się robi czarny a ikonka z monitora zaczyna mrugać :o Udało mi się włączyć w VGA, ale tez tam nic zmienić nie mogę. Pomórzcie.

Spróbuj odłączyc kabel tv od kompa

Mam odłączony.

Dodane 04.02.2009 (Śr) 16:52

Udało się naprawić. Zrobiłem to za pomocą konsoli odzyskiwania. Dzięki temu http://www.searchengines.pl/index.php?showtopic=14270&st=0entry94619 Wykonałem etap 1 i 2 :wink:

Teraz już nie chce napsuć :stuck_out_tongue: Więc chciałbym się was zapytać co zrobić by móc oglądać na TV i monitorze :slight_smile:

http://i40.tinypic.com/2ajascp.jpg