Brak reakcji administratora

Pisałem maila do administratorów z prośbą o zmianę adresu mailowego-bez reakcji.

Może tutaj zobaczą i przestaną olewać sprawę, jak by była opcja zmiany w panelu nikt nikogo by się nie musiał prosić.

zależy jeszcze kiedy pisałeś, gdyż czas oczekiwania na odpowiedź może być dooosyć długi

Nikt nie olewa sprawy jak coś się dzieje(jakiś problem, itp. sytuacja, można napisać na PW, na pewno reakcja będzie szybsza :slight_smile: Ja m-eila od Ciebie sobie nie przypominam? :slight_smile: Napisz do mnie na PW - zobaczę o co chodzi.

bananjp , napisałeś do mnie w sobotę o godzinie 20:34. Może trudno w to uwierzyć ale niektórzy nie siedzą wyłącznie przed komputerem w weekendy ale też czasami wyjeżdżają gdzieś “na łono natury”.

Zmieniłem Ci maila jak tylko miałem dostęp do sieci i jak otrzymałem Twoją wiadomość.

Więc najpierw zanim napiszesz o olewaniu spraw przez administratorów, pomyśl, że niektórzy mają też inne ciekawe rzeczy do zrobienia niż tylko siedzenie przed komputerem przez 24h.

Podałem Ci maila do Liska około 21., a już po 9. rano pisałeś do mnie z pretensjami :x

I tu masz racje,tylko że nie jesteś sam jest Was 9-ciu adminów.

Napisałem też, że gdyby była opcja samodzielnej zmiany email w profilu nie było by problemu, kiedyś była i co się z nią stało?

I napisałeś do wszystkich dziewięciu ??

szkoda, że nikt a Adminów nie odniósł się do tej sprawy:

@Lisek,

nikt nie mówi, że każdy Admin ma siedzieć przy komputerze 24h. Uważam jednak, że wortal jak DP powinny mieć “dyżurnego” Admina.

Niestety też pisałem do Admina i na odpowiedź czekałem jeszcze dłużej. Jak poruszyłem tę sprawę na forum podniósł się taki sam lament: nikt nie siedzi 24 h, może nie miał czasu jak znajdzie to z pewnością odpisze.

Więc chyba nie tędy droga.

Szanując Twój wolny czas i prawo do odpoczynku, uważam że zdanie powyższe jest “trochę nie bardzo”

Może teraz zamiast licytować się na odpowiedzi warto pomyśleć i wyjaśnić sprawę zacytowaną na początku?

Co tutaj chcesz jeszce wyjaśniać?

@Grzesiek1

Pożyjemy zobaczymy jak Ty będziesz w podobnej sytuacji czy też będziesz tak pisał.

Napisałem wcześniej, jak by była możliwość zmiany adresu samodzielnie jak to było kiedyś nie było by problemu.

Nawiązując do obecności adminów/moderatorów na forum zawsze ich (moderatorów) pełno gdy ich nie potrzeba, jak są potrzebni echooooooo !!

Najbardziej denerwujące dla mnie i chyba nie tylko to ta formułka:

Albo ta:

Pisana jest chyba z automatu.

Teraz pewno poleci jakieś ostrzeżenie ? może ban ?

@Grzesiek1

może przeczytaj całość sobie na spokojnie i odpowiedz sobie na pytanie, czy ktoś zajął się tą sprawą:

kompletnie nie wiem, o czym Waść piszesz - obecność moderatorów w kontekście tego tematu nic nie zmienia, bo nie administrujemy vortalem i forum. Nic byśmy ci nie pomogli, mimo szczerych chęci.

I stało się:

Usunięto mój podpis, wolnoć Tomku w swoim domku. Nic dodać nic ująć.

13e3bad76b1f598f.jpg

Zapomniałeś, że dopuszczalny rozmiar grafiki do wstawienia w podpisie to 10 KB.

deFco247 czekałem właśnie, aby to wyszło :frowning: Zanim ktoś kogoś będzie oskarżał niech poczyta regulamin.

Po drugie to zamydlanie oczu przez bananjp , zapomniał poinformować wszystkich, że był upominany przez moderatora już wcześniej w sprawie podpisu i to zignorował, po tym fakcie pojawił się ten temat czy to zbieg okoliczności?

Jak masz jeszcze jakieś uwagi proszę na PW. Podobnie jest ze zmianą m-eila, proszę na PW jak nie można wysłać m-eila. Temat uważam za zamknięty.