Brak reakcji Gothica 3

Witam Wszystkich!

Piszę ten wątek ponieważ mam problem z odpaleniem gry: Gothic 3

Gdy chcę go włączyć wyskakuje mi takie coś:

http://screenshooter.net/5703700/jvpvpfn

Z płytą czy bez dalej to samo.

Nie wiem co ja mam robić

Dane komputera :

http://screenshooter.net/5703700/kethbnf

Proszę o Szybką Pomoc!!!

Płyta jak rozumiem oryginalna?

Tak.

Dodane 03.11.2013 (N) 19:42

Bo kiedyś miałem XP i mi chodziła teraz mam 7 i nic

Nie masz przypadkiem jakiegoś emulatora napędów zainstalowanego (Daemon Tools albo coś takiego)?

Nie mam.

Dodane 03.11.2013 (N) 19:50

Ciągle go odinstalowałem i instalowałem i ciągle nic już nie wiem jak go włączyć.

Może odpal grę w zgodności XP. To stara gra.

Jeżeli jakiś program nie działa prawidłowo, można go uruchomić w tak zwanym trybie zgodności. Dzięki temu, być może, uda się zmusić kłopotliwą aplikację do pracy. Czasami tryb ten należy zastosować do uruchomienia programu, a czasami tylko do jego zainstalowania.

  1. Aby skorzystać z trybu zgodności w Windows 7, odszukaj plik wykonywalny uruchamiający uciążliwy program i kliknij go prawym przyciskiem myszy. Z menu kontekstowego wybierz polecenie Właściwości.

  2. Przejdź na kartę Zgodność i zaznacz opcję Uruchom ten program w trybie zgodności z:. Na liście poniżej wskaż wersję systemu, w której dana aplikacja powinna działać prawidłowo, np.: Windows 95, Windows 2000 czy Windows XP.

  3. Zaznaczając opcje w centralnej części okna, zdefiniuj parametry, w jakich będzie uruchamiany. Jeżeli do wystartowania programu nie wystarczy samo włączenie trybu, warto zaznaczyć również:

  • Uruchom w 256 kolorach

  • Wyłącz kompozycje wizualne

  • Wyłącz kompozycje pulpitu

Pozostałe opcje mogą pozostać niezaznaczone.

  1. Najbardziej kłopotliwe aplikacje wymagają do działania konta administracyjnego. W takiej sytuacji zaznacz pole Uruchom ten program, jako administrator.

  2. Kliknięcie przycisku Zmień ustawienia dla wszystkich użytkowników pozwoli zdefiniować te same parametry, co opisane powyżej, ale dla wszystkich kont użytkowników skonfigurowanych w danym systemie operacyjnym.

  3. Na koniec kliknij przycisk OK. W trakcie uruchamiania programu zaakceptuj komunikat Kontroli konta użytkownika, klikając Tak.

Zainstaluj wszystkie oficjalne aktualizacje i community patch.

Z tego co kojarzę w skład community patch wchodzi też zmodyfikowany plik exe bez “zabezpieczeń”, płyta w napędzie nie jest wtedy wymagana.

Wszystko co opisałeś nie pomogło :confused:

Dodane 04.11.2013 (Pn) 21:33

Też tak myślałem żeby to zrobić ale myślałem że jest prostsze rozwiązanie.