Brak reakcji komputera jak klikam na " Edytuj "

Witam

 

Miałem już zaszczyt być na tym forum , ale coś mi nie wychodziło.

 

Jak chciałem cofnąć się do starych postów i poprawić pisownie… klikałem na mojego posta na " Edytuj " i żadnej reakcji komputera … jak bym nic nie robił.

 

Mod dawał mi ostrzeżenia żebym poprawił literki na te  polskie … takie miałem tu na forum pytania jak to tu ustawić w komputerze.

 

Teraz chcę się was spytać czy już ktoś miał takie coś ?

 

Mój komp :

 

Acer veriton

intel core i3 3,4 Ghz 4130 podwójny

windows 7

intel HD 4400

Nie masz włączonego jakiegoś scriptblocka? Sprawdź na innej przeglądarce czy jest tak samo.

pocolog

 

Mialeś racje  na innej przegladarce działa wszystko.

 

Teraz pisze z goole chrome , a moja ulubiona przeglądarka to firefox i coś było nie tak na niej.

 

Dzieki pocolog za pomoc

U mnie na firefox nie ma żadnych problemów. Zaktualizuj przeglądarkę, wejdź w dodatki i w zakładce rozszerzenia wyłącz wszystkie, następnie uruchom ponownie firefoksa i sprawdź czy zacznie wszystko działać poprawnie.

Jeśli po wyłączeniu zacznie działać a ty nadal nie będziesz wiedział który dodatek powoduje problem to włączaj je po jednym uruchamiając dla pewności przeglądarkę ponownie i sprawdzając czy dzieje się coś niepożądanego :wink:

pocolog

 

Nie mogę znaleść tego co mi napisałeś " Zaktualizuj przeglądarkę, wejdź w dodatki i w zakładce rozszerzenia wyłącz wszystkie, następnie uruchom ponownie firefoksa i sprawdź czy zacznie wszystko działać poprawnie."

 

Zrobiłem tylko update firefox a dalej nie wiem gdzie i co … bo umnie jest system po angielsku… nie moge znaleść " dodatki i roższerzenia "

 

Angielski system ma troche inaczej nazwane te same opcje co w Polskim systemie … znam angielski ale po przetłumaczeniu Polskie słowa nie mają sęsu na Angielski.

 

Czy ma ktos system Angielski ?

W firefoksie kliknij menu, wybierz (najprawdopodobniej) addons (ikona puzla), prawdopodobnie od razu przeniesie cię to do zainstalowanych rozszerzeń. Wypisz wszystkie jakie tam się pojawią to sprawdzę czy któryś może blokować skrypty, albo wyłącz wszystkie i sprawdź czy zacznie bez nich działać.

pocolog

Jak wchodzę w zainstalowane rozszerzenia to jest tam kilka możliwości z lewej strony : Extensions , Appearance , Plug ins i Services  , ale to ostatnie jest puste .

 

W które wejść i żeby je wyłączyć ?

extensions

Mam to już wszedłem w extensions wyłączyłem to i już coś się zmieniło… wygląda chyba na to że to było to

 

Odnowiłem też firefox … najpierw zainstalowałem starszą  wersje potem na 35.05 … jak zrobiłem update na nowszą wersje to było coś nie tak.

 

Tylko jeszcze nie mogę na tej wersji firefox zainstalować słownika Polskiego  … może założe nowy temat z tym pytaniem.?!

Skoro miałeś ten słownik w dodatkach i go wyłączyłeś to włącz go z powrotem .

nigdy go nie było